Водонагрівач Gorenje GBF100/UA
- Об'єм — 100 л.
- Тип ТЕНа — Прихований (Сухий ТЕН).
- Кількість ТЕНів — 2.
- Номінальна потужність — 2000 Вт.
- Встановлення — Вертикальне.
- Гарантійний термін — Внутрішній бак — 10 років, електрична частина — 2 роки.
Обзор Gorenje GBF100/UA
Gorenje GBF-100/UA
Надійний помічник для вашого комфортуНова модель водонагрівача Gorenje — втілення європейської якості, унікальних технологій і продуманих рішень. «Сухі» ТЕНи, легке керування, подвійний захист від корозії — все продумано до дрібниць. Бойлер виготовлений у найкращих традиціях Gorenje — якісно, технологічно та з турботою про вас.
Водонагрівач Gorenje GBF-100/UA виготовлений із надійних комплектуючих європейського виробництва, що забезпечують довгий термін експлуатації навіть в інтенсивному режимі. Завдяки надчистій емалі та великому магнієвому аноду бак надійно захищений від корозії. Магнієвий анод додатково пом'якшує воду, покращуючи її якість.
Прилад обладнали двома «сухими» ТЕНами, які безпосередньо не контактують із водою — розташовані зовні в емальованому фланці. Завдяки такій системі нагрівальні елементи слугуватимуть набагато довше, запобігаючи утворенню накипу та забезпечуючи стабільну роботу пристрою.
Пристрій вирізняється механічним типом керування. Ручка терморегулятора дає змогу задавати необхідну температуру води в діапазоні від 15 до 75 °C. Можна встановлювати економний режим, який знижує споживання електроенергії. Попередньо встановлений режим захисту від замерзання сприяє довговічності водонагрівача.
Інженери Gorenje подбали про довкілля, виготовивши пристрій зі 100% перероблюваних матеріалів. Надійна конструкція, продумане керування, подвійний захист від корозії — все це говорить про комфорт під час експлуатації пристрою. Оцініть економний і легкий у керуванні водонагрівач, який надійно слугуватиме довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 34 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 974 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Прискорений нагрів | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | Немає |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Індикатор температури | Механічний |
| Матеріал покриття бака | Сталь з емалевим покриттям |
| Обмін і повернення товару | Обмін/повернення протягом 14 днів після покупки |
| Особливості | ІР24, Захист від замерзання, Магнієвий анод |
| Підводка труб | Нижня |
| Примітка | Докладні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. При недотриманні цих правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром |
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) |
| Тип Тена | Прихований (Сухий ТЕН) |
| Установка | Вертикальна |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
- Ціна: 7 000 ₴









