вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-28%5 днів
Сокира-колун кований (2000 г) ТМ "Сталь" 44036 (держак зі скловолокна)
- Готово до відправки
- Код: 61967-84800
1 089 ₴
784 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сокира-колун 2000 грам (ручка з скловолокна) Модель №44036 торгової марки "Сталь"
Сокира призначений для розколювання твердих полін, рубки і розколювання деревини. Зроблений з кованої інструментальної сталі високої якості. Заточення і гарт леза проводилася за допомогою індукційного методу що значно збільшувати міцність.
Ручка з скловолокна з протиковзким гумовим покриттям, що не гниє, не сохне, гасить вібрації, стійка до впливу масел, бензину і розчинників.
Характеристики Сталь 44036 Сокира-колун 2000 р (ручка з скловолокна)
| Виробник | ТМ Сталь (Україна) |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Тип | Сокира |
| Загальна довжина | 890 мм |
| Матеріал ручки | Фіберглас |
| Матеріал ударної частини | Сталь |
| Вага | 2 кг |
| Додатково |
Довжина робочої частини: 90 мм |
| Штрих-код: | 6914466440369 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Довжина леза | 90 мм |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал ручки | Скловолокно |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Колун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴



