вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-30%5 днів
Сокира-колун кована (2500 г) ТМ "Сталь" 44023 ручка зі скловолокна
- Готово до відправки
- Код: 45280-63639
1 107 ₴
775 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сокира-колун 2500 грамів (ручка зі скловолокна) Модель No44023 торгової марки "САЛЬ"
Сокира призначена для розколювання твердих поліней, рубання та колення деревини. Зроблений із кованої інструментальної сталі високої якості. Заточення й загартування леза вироблялися за допомогою індукційного методу, що неабияк збільшувати міцність.
Ручка зі скловолокна з нековзним гумовим покриттям, яка не гниє, не всихає, гасить вібрації, стійка до дії олив, бензину та розчинників.
Характеристики Сталь 44023 Сокира-колун 2500 г (ручка зі скловолокна)
| Виробник | Сталь (Україна) |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Тип | Сокира |
| Загальна довжина | 890 мм |
| Довжина ручки | 810 мм |
| Матеріал ручки | Фіберглас |
| Матеріал ударної частини | Сталь |
| Вага | 2.5 кг |
| Штрих код: | 6914466440239 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина держака | 810 мм |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал ручки | Скловолокно |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Колун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴



