вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
-20%5 днів
Сокира кована (1200 г) ТМ "Сталь" 44019 дерев'яна ручка
- Готово до відправки
- Код: 45279-54407
736 ₴
589 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сокира кована 1200 грамів. Модель No 44019 торгової марки "Сталь"
Ефективний ручний інструмент для рубання, колення, тески деревини та вибивки пазів. Також виріб зручно використовувати під час демонтажних робіт. Зроблений сокира з кованої інструментальної сталі високої якості.
Заточення й загартування леза вироблялися за допомогою індукційного методу, що неабияк збільшує його міцність. Дерев'яна ручка, для запобігання розсиханню та іншим пошкодженням, покрита безбарвним лаком.
Характеристики Сталь 44019 Сокира кована 1200 г
| Виробник | Сталь (Україна) |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Тип | Сокира |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Матеріал ударної частини | Сталь |
| Вага | 1200 г/ загальна довжина 700 мм/довжина ручки 570 мм |
| Штрих код: | 6914466440192 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина держака | 570 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴

