Ціна вказана без урахування доставляння. +49,00 грн (або за тарифами оператора) доставка по Україні на відділення Нової пошти. Від 2 штук доставка безплатна завдяки відправнику.
Характеристики WORKS FL20S SMD прожектор LED 20Вт
| Виробник | Works |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Температура світіння | 6400К |
| Світло | Білий |
| Штрих код: | 6902017004061 |
Світлодіодний прожектор — сучасне рішення для освітлення відкритих територій, декоративної підсвітки фасадів будинків, архітектурних споруд, вітрин, зовнішньої реклами. За порівняно малого споживання електроенергії, вони мають високу яскравість світіння. Використання світлодіодних джерел світла дає змогу заощаджувати до 90% електроенергії (порівнюючи з галогенними аналогами). Переваги перед традиційними галогеновими прожекторами:
- Немає мерехтіння;
- Тривалий термін експлуатації — понад 50 000 годин;
- Клас енергоефективності — А+
- Миттєвий «розігрів», менш ніж за 1 сек;
- Чудовий захист від потрапляння вологи та пилу (IP65);
- Компактність.
- Гарантійний термін експлуатації — 2 роки
У SMD-світлодіоди кристали в кількості від 1 до 3 штук встановлюються на керамічні підкладки, що являють собою прямокутники з розміром сторін від 1 до 7 мм. Кожен SMD-світлодіод індивідуально покритий шаром люмінофору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Колірна гамма | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
- Ціна: 250 ₴


