-30%Соковичавниця соковитискач електрична Grunhelm GJR624 (600 Вт, склянка 450 мл, з щіточкою) Система "анти-капля" 66690
- Готово до відправки
- Код: 66690-74260
2 208 ₴
1 546 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Grunhelm GJR624 Соковичавниця
Усім вже давно відомо, що соковитискач це справжня знахідка для людей, що стежать за своїм здоров'ям. Також ця техніка дуже популярна серед садівників, які з року в рік збирають багатий урожай.
Висока продуктивність
Соковитискач оснащений електричним двигуном потужністю 600 Вт, цього цілком достатньо, щоб легко справлятися з такими твердими продуктами як картопля, буряк або морква. Робота техніки можлива в 2-х швидкісних режимах, тому користувач може самостійно вибрати найкращу швидкість обертання терок, виходячи від щільності фруктів та овочів. За керування техніки відповідає простий поворотний механізм, розміщений на боці корпусу.
Конструкція корпусу
Корпус соковитискача виконаний з високоякісної нержавіючої сталі, стійкою до зовнішніх механічних пошкоджень та утворення корозії. Також вона захищена від перегріву, тому працювати з нею ви можете тривалий час, не турбуючись про її перевантаження. Надійну стійкість на будь-якій рівній поверхні забезпечують спеціальні прогумовані ніжки на нижній основі корпусу.
Комплектація
У стандартний комплект поставки, крім самого обладнання, також входить склянка для соку об'ємом 450 мл, ємність для збору макухи - 1200 мл і спеціальна щіточка для ефективного очищення приладу.
Особливості:
- Механічне управління.
- Імпульсний режим роботи.
- Система "анти-крапля" – поворотний носик, що запобігає капанню соку на робочу поверхню.
- Сіто із міцної нержавіючої сталі, що має спеціальні мікроотвори, завдяки якому легко, швидко віджати смачний корисний сік.
- Прогумовані стійкі ніжки, що забезпечують стійкість та відсутність ковзання соковижималки в процесі роботи.
- Щітка для очищення в комплекті.
Характеристики Grunhelm GJR624 Соковитискач
- Штрих код 6902017006249
- Потужність, Вт 600
- Кількість швидкостей 2
- Додаткові характеристики: Ширина горловини: 65 мм Піновідділювач Сіто з міцної нержавіючої сталі, що має спеціальні мікроотвори, завдяки якому легко і швидко віджати смачний корисний сік.
- Комплектація Соковижималка Лічба для чищення Інструкція
- Особливості Автоматичний викид м'якоті Система "крапля-стоп" Захист від перегріву Зручний поворотний носик Компактність
- Об'єм ємності для соку, мл 450
- Об'єм резервуара для макухи, мл 1200
- Матеріал корпусу Пластик/Метал
- Габарити (ВхШхГ) 330х270х200
- Вага брутто, кг 3
- Колір виробу Чорний/Металік
- Гарантія, міс 24
Grunhelm — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку.
Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun, Roborock, Beko, Electrolux, Panasonic, Candy, Hisense, Haier, Samsung та ін.) Гарантія якості і надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складові роботи компанії. Grunhelm завжди на стороні українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
Придбати продукцію Grunhelm можна онлайн і в торгових точках, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить покупку і обслуговування зручними.
Будучи українським брендом, який більше 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам українського споживача — внутрішній відділ розробок Grunhelm розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
Завдяки цьому Grunhelm відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг управляти своїм побутом на рівні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.2 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Призначення | Побутове |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Діаметр завантажувального отвору | 65 мм |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Форма центрифуги | Циліндрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Штовхач | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 1 546 ₴








