-10%Пневмопістолет (проекційний, хопер) - HG-4685 FORTE фарбопульт 60851 - 65625
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 60851 - 65625
1 334 ₴
1 201 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 889-80-88lifecell
Werk HG-4685 (NEW) Пневматичний пістолет (хоппер)
Опис Werk HG-4685 (NEW) Пневмопістолет (хоппер)
Пневмопістолет «Хопер» для нанесення будівельних будівельних матеріалів на різні види поверхонь. Корпус виробу виготовлений із міцного металу, відрізняється високою міцністю та надійністю. Пускова рукоятка має ергономічну та зручну форму, натискання відбувається легко, без особливих зусиль.
Завдяки добре продуманій конструкції, зручному розташуванню робочих елементів та наявності в комплекті 3-х змінних сопел на 4, 6 та 8 мм, з його допомогою можна рівномірно наносити емалі, ґрунти, шпаклівки та різні фактурні матеріали.
Інструмент оснащений великим пластиковим контейнером об'ємом 5 літрів. Для більш зручного завантаження матеріалу ємність отримала верхнє розташування.
Вбивання будівельної суміші в стіну відбувається під високим тиском (2 - 3.5 атм), запобігаючи таким чином появу пор і порожнин. У підсумку, нанесений шар матеріалу отримує щільну і однорідну структуру.
Характеристики Werk HG-4685 (NEW) Пневмопістолет (хоппер)
| Виробник | Werk |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Об'єм контейнера | 5000 мл |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Витрата повітря | 180 - 340 мл |
| Робочий тиск | 2 - 3.5 атм |
| Призначення |
Для нанесення будівельних сумішей на стіни |
| Додатково |
Змінні сопла: 4, 6, 8 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 5 л |
| Робочий тиск | 3.5 бар |
| Витрата повітря | 340 літр/хв |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 201 ₴

