Опис Grunhelm GPH 9 Електричний нагрівач
GRUNHELM GPH 9 — потужний трифазний нагрівач, призначений для швидкого нагрівання великих закритих приміщень із високими стелями (станції СТО, торгові точки, офіси, склади тощо). Зміна температури та перемикання між режимами відбувається за допомогою спеціальних регуляторів, розташованих на передній частині корпусу в діапазоні від 5 до 35 градусів. Прилад може працювати в трьох активних режимах: нагрівати приміщення за середньої потужності 4.5 кВт і за максимальної потужності 9 кВт, а також працювати в режимі звичайного вентилятора, що особливо актуально в літню пору року.
Перед використанням нагрівача не обов'язково провітрювати приміщення, він не сушить повітря й не спалює кисень, повітря залишається чистим і свіжим. Вбудований термостат являє собою спеціальний датчик, основне завдання якого — стежити за температурою нагрівального елемента, створюючи оптимальний мікроклімат і комфортні умови для приміщень, де перебувають люди. Під час створення електричної теплової гармати GRUNHELM GPH 9, розробники застосували тільки найсучасніші технологічні рішення, щоб у підсумку Ви отримали економний, але водночас потужний нагрівач.
Добре продуманий металевий корпус, який вирізняється високою міцністю й надійністю, потужний вентилятор і нагрівальний елемент, виготовлений із якісної неіржавкої сталі, гарантують довгий термін експлуатації та високу експлуатаційну надійність. Спеціальна захисна решітка запобігає потраплянню сторонніх предметів усередину пристрою. Завдяки компактним розмірам, малій вазі та зручним дуговим ручкам, розташованим на бічних стінках корпусу, прилад зручно транспортувати, переносити та зберігати.
Сфера застосування:
- Закриті приміщення
- Сільське господарство
- Будівництво
- Станції СТО
- Магазини
- Жильє приміщення, офіси
- Погреб, складські приміщення
- Рекомендуються для малярів, штукатурів, паркетчиків, техніків
Купуючи електричний нагрівач GRUNHELM GPH 9 у нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте сертифікований в Україні товар, офіційну гарантію від виробника терміном на 1 рік і гарантоване сервісне обслуговування по всій Україні. Доставка по Києву та Україні — БЕЗПЛАТНО!
Характеристики Grunhelm GPH 9 Електричний нагрівач
| Виробник | Grunhelm |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип | Електричний |
| Джерело живлення | Мережа |
| Теплова потужність | 4.5 - 9 кВт |
| Продуктивність | 800 м3/год |
| Температура повітря на виході | 5° - 35° |
| Діапазон встановлення температури | 5° - 35° |
| Макс. споживаний струм | 13А |
| Теплова ефективність | 95 % |
| Потужність | 9000 Вт |
| Напруга мережі | 380 В / 50 Гц |
| Кількість фаз | 3 |
| Термостат | Да |
| Способ нагрева | Прямий |
| Тип керування | Ручний |
| Мережевий шнур | 2 м |
| Клас інструмента | Професійний |
| Габарити | 455х355х498 мм |
| Вага | 11 кг |
| Комплектація | - Електричний нагрівач |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 683 ₴


