Опис Grunhelm GPH 15 Електричний нагрівач
Трифазний електронагрівач GRUNHELM GPH 15, призначений для швидкого обігрівання великих за площею приміщень із високими стелями, це може бути: гараж, склад, станція техобслуговування, теплиця тощо. Модель характеризується швидким нагріванням, браком неприємного запаху вчасно роботи, коефіцієнтом корисної дії, наближеним до 100%, тихою роботою та міцним металевим корпусом, що робить його зажаданим, серед широкого спектра споживачів.
Електричний нагрівач може працювати в трьох режимах: вентилятор, обігрів під час навантаження 7.5 кВт та обігрів під час навантаження 15 кВт. Перед початком використання прилад не вимагає провітрювання приміщення, він не пересушує повітря й не спалює кисень, залишаючи повітря чистим і свіжим.
Вбудований термостат із температурним діапазоном 5-35 градусів забезпечує підтримування постійної комфортної температури в приміщенні. Потужний вбудований вентилятор безперервно проганяє великий об'єм повітря, взятого з приміщення, через нагрівальний елемент (ТЕН із неіржавкої сталі) і нагрітим до певної температури подає його назад у приміщення. Завдяки зручним дуговим ручкам, які кріпляться на бічних стінках корпусу, нагрівач можна з легкістю переміщати з одного приміщення в інше, збільшуючи у такий спосіб його діапазон призначення. Мережевий шнур має довжину 2 метри.
Сфера застосування:
- Закриті приміщення
- Сільське господарство
- Будівництво
- Станції СТО
- Магазини
- Жиль'є приміщення, офіси, льоху, складські приміщення
- Рекомендуються для малярів, штукатурів, паркетчиків, техніків
Купуючи електричний нагрівач GRUNHELM GPH 15 у нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте сертифікований в Україні товар, офіційну гарантію від виробника терміном на 1 рік і гарантоване сервісне обслуговування по всій Україні. Доставка по Києву та Україні — БЕЗПЛАТНО!
Характеристики Grunhelm GPH 15 Електричний нагрівач
| Виробник | Grunhelm |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип | Електричний |
| Джерело живлення | Мережа |
| Теплова потужність | 7.5 - 15 кВт |
| Продуктивність | 1700 м3/год |
| Температура повітря на виході | 5° - 35° |
| Діапазон встановлення температури | 5° - 35° |
| Макс. споживаний струм | 22А |
| Теплова ефективність | 95 % |
| Напруга мережі | 380 В / 50 Гц |
| Кількість фаз | 3 |
| Термостат | Да |
| Способ нагрева | Прямий |
| Тип керування | Ручний |
| Клас інструмента | Професійний |
| Габарити | 520x390x548 мм |
| Вага | 16.5 кг |
| Комплектація | - Електричний нагрівач |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
- Ціна: 2 299 ₴


