Опис Forte PTC-2000 Електричний нагрівач
Невеликий тепловентилятор однофазного типу FORTE PTC-2000, чудово справляється з обігріванням невеликих виробничих і комерційних приміщень (давання, офіс, житлова кімната, гараж тощо). Модель характеризується швидким нагріванням, низьким рівнем шуму та легкістю в транспортуванні, завдяки компактним розмірам і невеликій вазі, який становить усього 2.5 кг. Електричний нагрівач працює від стандартної однофазної мережі напругою 220 В (50 Гц), має ручний тип керування та прямий спосіб нагрівання.
Теплова ефективність становить практично 100% за потужності 2000 Вт і продуктивності 120 м3/год. Регульований термостат забезпечує простий вибір температурного режиму, для створення комфортних температурних умов у приміщенні. Корпус виготовлений із міцного та легкого металу, всі внутрішні деталі зроблені з великою надійністю, надаючи можливість працювати в інтенсивному режимі впродовж тривалого часу.
Основним компонентом цього апарату є його нагрівальний елемент — трубчастий керамічний ТЕН. Принцип роботи нагрівача полягає в тому, що за допомогою вбудованого вентилятора потік холодного повітря з приміщення затягується в корпус приладу, проходить через нагрівальний елемент, швидко нагрівається і вже гарячим надходить назад у приміщення. Спеціальна захисна решітка запобігає потраплянню всередину сторонніх предметів і їх загорянню. Купуючи електричний нагрівач FORTE PTC-2000, Ви назавжди розв'яжете питання зі швидким обігріванням холодного приміщення!
Сфера застосування:
- Закриті житлові приміщення
- Магазини
- Офіси
- Гаражи
- Складські приміщення
- Майстерні
Купуючи електричний нагрівач FORTE PTC-2000 у нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте сертифікований в Україні товар, офіційну гарантію від виробника терміном на 1 рік і гарантоване сервісне обслуговування по всій Україні. Доставка по Києву та Україні — БЕЗПЛАТНО!
Характеристики Forte PTC-2000 Електричний нагрівач
| Виробник | Forte |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип | Електричний |
| Джерело живлення | Мережа |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Продуктивність | 120 м3/год |
| Температура повітря на виході | 35° |
| Теплова ефективність | 95 % |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Кількість фаз | 1 |
| Термостат | Да |
| Способ нагрева | Прямий |
| Тип керування | Ручний |
| Мережевий шнур | 2 м |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Габарити | 19х19х20 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Комплектація | - Електричний нагрівач FORTE PTC- 2000 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 783 ₴


