
Бензопила ланцюгова GRUNHELM GS38-14 (2,3 кВт/5,5 кг) мотопила ланцюгова бензинова
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 64856
1 600 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 889-80-88lifecell
Опис Grunhelm GS38-14 Бензопила ланцюгова
Бензопила Grunhelm GS38-14 — незамінний садовий інструмент, який полегшить життя будь-якого власника дачної або садової ділянки. Попри те, що техніка отримала побутове призначення, вона має досить великі характеристики, які вигідно виділяють її серед інших аналогічних моделей. Висока потужність, збільшений ресурс роботи, надійність в одній конструкції — це ще не всі переваги, якими може похвалитися цей пристрій.
Бензопила обладнана двотактним двигуном підвищеної потужності 2300 Вт з об'ємом 38 см3. Такої продуктивності цілком досить, щоб із легкістю впоратися зі складними завданнями на найвищому рівні.
Виконування двигуна спрямоване на чимале зниження вібраційного фону та рівня шуму, завдяки чому працювати з технікою можна тривалий час без найменшого відчуття втоми.
Крок ланцюга бензопили становить 3/8", що поряд із шиною завдовжки 35 см забезпечує досить велику глибину різання, що дає змогу розпилювати деревину діаметром до 30 см.
У моделі передбачене автоматичне змащення ланцюга. Олія надходить у насос з олійного бака об'ємом 210 мл, після чого переходить на різальний елемент, шину та ланцюг.
Для безпеки роботи з бензопилкою передбачене ефективне гальмо ланцюга, яке в разі випадкового удару шини з твердим предметом і відкидання інструмента вбік, простанжує рух цепи. Спеціальний пластиковий щиток, розміщений спереду в місці виходу шини з корпусу, вбереже руки користувача від травми.
Особливості:
- Висока швидкість ланцюга для легкого різання
- Автоматичне змащення ланцюга
- Регулювання подавання оливи
- Сучасна антивібраційна система
- Захист від зворотного удару (миттєва зупинка ланцюга)
Характеристики Grunhelm GS38-14 Бензопила ланцюгова
| Виробник | Grunhelm |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 18 місяців |
| Тип живлення | Бензин |
| Потужність | 2300 Вт |
| Об'єм двигуна | 38 см3 |
| Довжина шини | 35 см |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Об'єм паливного бака | 0.31 л |
| Об'єм оливного бака | 0.21 л |
| Гальмо ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Да |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Вага | 5.5 кг |
| Комплектація |
- Бензопила ланцюгова |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 210 мл |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 310 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 38 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.13 к. с. |
- Ціна: 1 600 ₴

