вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Арматура для змивного бачка подвійний злив 3/6л з клапаном бокової подачі
- В наявності
- Код: 4140N
572 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Дворівнева арматура з клапаном бічного подавання води NOVA 4140 універсальна змивна арматура, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS, яка ідеально підходить під усі моделі унітазних бачків, як вітчизняних, так і закордонних виробників.
Конструктивні особливості дворівневої змивальної арматури:
1. Корпус виготовлений із високоякісного первинного ABS поліпропілену на сучасному обладнанні.
2. Дві незалежні хромовані кнопки, з можливістю регулювання за висотою.
3. Конструкція арматури дає змогу налаштувати кожну кнопку окремо, на різну кількість води, що зливається.
4. Якісна силіконова мембрана забезпечує надійність затвора води в унітазному бачку.
5. Корпус арматури обладнаний автоматичним переливом, який регулюється за висотою.
До кoмплекту змивної арматури входить:
1. Клапан бічного подавання води.
2. Пориста прокладка.
3. Кріплення бачка до унітаза з неіржавкої сталі, з гумовими прокладками.
Основні характеристики дворівневої змивальної арматури:
- Висота 210 мм.
- Регулювання переливу за висотою 250-360 мм.
- Регулювання незалежних кнопок по висоті до 100 мм.
- Клапан бічного подавання води, діаметр під'єднання 1/2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4140N |
| Вага | 0,8 кг |
| Вага в упаковці | 0,8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 35х15х15 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 35х25х15 см |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| Додаткові характеристики | Мембрана силіконова, регулювання переливу за висотою: 25-36 см, механізм — розпірний |
| виготовлення | На стискання |
| Код УКТ ВЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Клапан бічного подавання води, пориста прокладка, кріплення бачка до унітаза з нержавійки з гумовими прокладками |
| Призначення | Для унітаза |
| Підведення води | Бічний |
| Підключення | 3/8" |
| Зливний механізм | 3/6 л |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Змивна арматура для бачка |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴


