вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Ексцентрик 60мм, діаметр 110мм
- В наявності
- Код: 7153N
294,86 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
З'єднувач унітаза NOVA 7153N виготовляється зі спеціального пластику, відповідного діаметра, зі спеціальними гумовими прокладками для герметичності з'єднання. Виробництво турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS. Особливості з'єднувача для унітаза: 1. Процес встановлення полегшується тим, що з'єднувач можна обертати, що так само дасть змогу якісніше «зв'язати» унітаз із каналізаційною каналізаційною здатністю, повертаючи елемент з'єднання до потрібного положення. 2. Цей тип під'єднання використовують, коли випускний патрубок і вхід у каналізаційну систему розміщені на одному рівні з нульовим кутом зміщення. Характеристики з'єднувача для унітаза: - діаметр 110 мм; - зміщення 60 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 7153N |
| Вага | 0,4 кг |
| Вага в упаковці | 0,4 кг |
| Вихід | 11 d |
| Габарити (ВхШхГ) | 12.6х13.7х19.7 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 13х14х20 см |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| Діаметр під'єднання | 4 1/3" |
| Додаткові характеристики | Зміщення відносно центру — 6 см |
| виготовлення | Есцентрик |
| Код УКТ ВЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Ексцентрик, силіконові ущільнювачі |
| Матеріал | Первинний пластик |
| Призначення | Для унітаза |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Есцентрики |
| Упаковка | Поліетиленовий пакунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294,86 ₴


