вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Рушникосушарка електрична Драбинка Трапеція 600х400/5 ЕR рег.ДТ02ER
- В наявності
- Код: ДТ02ER
3 700 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сушка для рушників виготовлена з нержавіючої корозійностійкої сталі марки AISI 304.
Має гарний та практичний дизайн та відрізняється високою якістю обробки поверхонь.
Дуже легка інсталяція – не вимагає підведення теплоносія. Єдиною умовою є наявність розетки. Для зручності користувача випускаються моделі з правим та лівим виведенням шнура живлення.
Сушка для рушників KOSSER розрахована на цілорічну експлуатацію і може постійно перебувати у включеному стані. Для точного завдання температури ряд моделей комплектується терморегулятором.
Середнє споживання включеного сушки для рушників можна порівняти зі звичайною лампочкою розжарення.
- Кількість секцій 5 шт
- Ширина 400 мм
- Висота 600 мм
- Глибина 100 мм
- Габарити в коробці (ВхШхГ) 650х550х110 мм
- Тип нагрівального елементу Нагрівальний кабель
- Максимальна робоча температура 60 °C +/- 5°C
- Споживана потужність 80 Вт.
- Наявність полички Ні
- Розташування шнура Праворуч
- Довжина шнура 1 м.
- Матеріал Нержавіюча сталь
- Форма рушникосушарки Драбинка
- Тип Електричний
- Гарантійний термін 60 міс
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна-виробник товару Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kosser |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 80 Вт |
| Робоча температура | 60 град. |
| Кількість секцій | 5 |
| Колір | Сріблястий |
| Тип підключення | Нижня |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | Нагрівальний кабель |
| Тип | Електричний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальна робоча температура | 55 °C +/- 5°C |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в коробці (ВхШхГ) | 650 х 550 х 110 мм |
| Розташування шнура | Праворуч |
| Форма рушнікосушарки | Драбинка |
| Довжина шнура | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴





