вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Опис товару
Змивна однорівнева арматура з клапаном нижнього подавання води NOVA 4163N. Універсальна змивна арматура ідеально підходить під усі моделі унітазних бачків, як вітчизняних, так і закордонних виробників.
Конструктивні особливості змивальної арматури:
1. Корпус виготовлений із високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні.
2. Хромована кнопка з можливістю бічного регулювання, а також регулювання по висоті.
3. Якісна силіконова мембрана забезпечує надійність затвора води в унітазному бачку.
4. Корпус арматури регулюється за висотою, а також обладнаний автоматичним переливом.
Основні характеристики арматури 4163N:
• Тип: Змивна однорівнева арматура для бачка.
• Призначення: Для унітаза.
• Під'єднання: 1/2.
• Ширина механізму: 10 см.
• Підведення води: Нижній.
• Матеріал: Пластик
• Додаткові характеристики:
- Висота 280-400 мм.
- Мембрана силіконова
- Діаметр приєднання: 2 дюйми
- Функції зливних механізмів: 1 кнопка.
- Регулювання по висоті до 60 мм.
- Бічне регулювання кнопки до 15 мм.
- Клапан нижнього подавання води, діаметр під'єднання 1/2.
• Комплектація:
- Клапан нижнього подавання води.
- Пориста прокладка.
- Кріплення бачка до унітаза з неіржавкої сталі, з гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4163N |
| Вага | 0,51 кг |
| Вага в упаковці | 0,55 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 35х25х10 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 35х25х15 см |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| Діаметр під'єднання | 2" |
| Додаткові характеристики | Мембрана силіконова, регулювання переливу по висоті: 32-38 см |
| Код УКТ ВЕД | 8481 80 19 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Клапан нижнього подавання води, пориста прокладка, кріплення бачка до унітаза з неіржавкими прокладками |
| Матеріал | Первинний поліпропілен |
| Призначення | Для унітаза |
| Підведення води | Нижній |
| Підключення | 1/2" |
| Зливний механізм | 1 кнопка |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Змивна арматура для бачка |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴


