З'єднувач до унітаза прямий зі зворотним клапаном 7171N, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS. Призначений для запобігання проникненню гризунів у приміщення через каналізаційні трубопроводи, а також можливості руху стічних вод у зворотному напрямку, що призводить до затоплення приміщення. Завдяки тому, що клапан пружний, він може встановлюватися в трубу діаметром 110 мм у горизонтальному або вертикальному розміщенні. Внутрішній розмір клапана 90 мм, що дає змогу його приєднувати до каналізаційного випуску унітаза (гофри або інші сполуки). Виготовлений продукт із первинного поліпропілену високої якості, що забезпечить довгу та надійну роботу в агресивній каналізаційного середовища. Особливості з'єднувача до унітаза прямого зі зворотним клапаном: 1. Корпус виготовлений із високоякісного первинного поліпілену на сучасному обладнанні. 2. Просиліконна прокладка на з'єднанні з унітазом і силіконові пелюстки, на з'єднанні з каналізаційною профілактикою забезпечує простоту монтажу. Характеристики з'єднувача до унітаза прямого зі зворотним клапаном 7171N: - діаметр 110 мм; - довжина гофри в розтягнутому стані 65 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 7171N |
| Вага | 0,2 кг |
| Вага в упаковці | 0,2 кг |
| Вихід | 11 d |
| Габарити (ВхШхГ) | 11x11x6,5 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 11x11x10 см |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| Діаметр під'єднання | 4 1/3" |
| виготовлення | Гофра |
| Код УКТ ВЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | З'єднувач до унітаза прямий зі зворотним клапаном, силіконовий ущільнювач |
| Призначення | Для унітаза |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | З'єднувач до унітаза прямий зі зворотним клапаном |
| Упаковка | Поліетиленовий пакунок |
- Ціна: 220 ₴


