Гнучка труба з гайкою 1 1/4" 780мм, вихід 32мм 1321 (1200, 009)
- Немає в наявності
- Код: 1200009N
21,41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Гнучка труба NOVA 1321 (1200,009) є універсальною гофрованою гнучкою трубою, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS, яка підходить під усі моделі сифонів як вітчизняних, так і закордонних виробників, які комплектуються гнучкими трубами, так і без них. Гарантійний термін експлуатації — 10 років. Конструктивні особливості гнучкої труби: Конструктивні особливості гнучкої труби з гайкою: 1. Нарізне з'єднання й гофротруба виготовлені з високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні. 2. Комплектується нарізним з'єднанням 1.1/4" з конусною прокладкою, дістаючи чому унеможливлюється підтеків. 3. Гнучка труба з універсальним виходом 32 мм. Забезпечує під'єднання до каналізації без додаткових редукційних перехідників. Основні характеристики гнучкої труби 1321 (1200,009): - діаметр вхідного отвору 40 мм; - довжина гофртруби 780 мм; - вихід у каналізацію 32 мм. Виробник: NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A.S., Туреччина. Паковання: поліетиленовий пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Діаметр підключення | 1 1/4" |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 1321 (1200, 009) |
| Вага | 0,4 кг |
| Вага в упаковці | 0,4 кг |
| Вихід | 32, d |
| Габарити (ВхШхГ) | 78х5х5 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 40х20х10 см |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| виготовлення | Гофра |
| Код УКТ ВЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Гнучка труба з гайкою, силіконова прокладка |
| Призначення | Для кухонної мийки, для ванни, для біде, для піддона, для пісуара, для пральної машини, для посудомийної машини, для умивальника. |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Гнучка труба з гайкою |
- Ціна: 21,41 ₴

