вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Під'єднувач унітаза прямий, діаметр 110мм, довжина 120мм
- В наявності
- Код: 7150N
236,90 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
З'єднувач унітаза NOVA 7150N виготовляється зі спеціального пластику, відповідного діаметра, зі спеціальними гумовими прокладками для герметичності з'єднання. Виробництво турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS. Особливості з'єднувача для унітаза: 1. Процес встановлення полегшується тим, що з'єднувач можна обертати, що так само дасть змогу якісніше «зв'язати» унітаз із каналізаційною каналізаційною здатністю, повертаючи елемент з'єднання до потрібного положення. 2. Цей тип під'єднання використовують, коли випускний патрубок і вхід у каналізаційну систему розміщені на одному рівні з нульовим кутом зміщення. Характеристики з'єднувача для унітаза: - діаметр 110 мм; - довжина 120 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 7150N |
| Вага | 0,4 кг |
| Вага в упаковці | 0,4 кг |
| Вихід | 11 d |
| Габарити (ВхШхГ) | 9х13,7х13,7 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 10х14х14 см |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| Діаметр під'єднання | 4 1/3" |
| Довжина | 12 см м |
| виготовлення | Есцентрик |
| Код УКТ ВЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | З'єднувач до унітаза прямий, силіконовий ущільнювач |
| Матеріал | Первинний пластик |
| Призначення | Для унітаза |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | З'єднувач до унітаза прямий |
| Упаковка | Поліетиленовий пакунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236,90 ₴


