вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88

Гнучка труба з гайкою 1 1/2" 780мм, вихід 40*50мм 1325 (1203, 006)
- Немає в наявності
- Код: 1203006N
25,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Гнучка труба NOVA 1325 (1203,006) є універсальною гофрованою гнучкою трубою, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS, яка підходить під усі моделі сифонів як вітчизняних, так і закордонних виробників, які комплектуються гнучкими трубами, так і без них. Гарантійний термін експлуатації — 10 років.
Конструктивні особливості гнучкої труби:
Конструктивні особливості гнучкої труби з гайкою:
1. Нарізне з'єднання й гофротруба виготовлені з високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні.
2. Комплектується нарізним з'єднанням 1.1/2 з конусною прокладкою, дістаючи чому унеможливлюється підтеків.
3. Гнучка труба з універсальним виходом 40/50 мм. Забезпечує під'єднання до каналізації без додаткових редукційних перехідників.
Основні характеристики гнучкої труби 1325 (1203,006):
- Діаметр вхідного отвору 40 мм.
- Довжина гофртруби 780 мм
- Вихід у каналізацію 40/50 мм
Виробник: NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A.S., Туреччина.
Паковання: поліетиленовий пакет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Діаметр підключення | 11/2" |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 1325 (1203, 006) |
| Вага | 0,4 кг |
| Вага в упаковці | 0,4 кг |
| Вихід | 4/5, d |
| Габарити (ВхШхГ) | 78х5х5 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 40х20х10 см |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| виготовлення | Гофра |
| Код УКТ ВЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Гнучка труба з гайкою, силіконова прокладка |
| Призначення | Для кухонної мийки, для ванни, для біде, для піддона, для пісуара, для пральної машини, для посудомийної машини, для умивальника. |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Гнучка труба з гайкою |
| Упаковка | Поліетиленовий пакунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,25 ₴

