вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88

Сифон для пісуару, гофра d40/50, гнучкий випуск 32мм
- В наявності
- Код: 1290N
70,38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сифон NOVA 1290 є універсальним сифоном виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS, який ідеально підходить до підвісних пісуарів із діаметром виходу 50 мм. Так само під час встановлення додатковою ревізією може бути встановлений на пісуар із діаметром виходу 40 мм. Конструктивні особливості сифона: 1. Гротруба сифона виготовлена з високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні. 2.Металічні складники відсутні. 3. Конструктивною особливістю є наявність високоякісної гумової редукції, завдяки якій забезпечується надійне з'єднання сифона з пісуаром. 4. Сифон комплектується гофротрубою з універсальним виходом у каналізацію діаметром 32 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Перелив | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 1290N |
| Вага в упаковці | 0,2 кг |
| Вид | Гофрований |
| Габарити (ВхШхГ) | 70х5х5 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 30х20х8 см |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| Діаметр патрубка в каналізацію | 1 1/4" |
| Додаткові характеристики | Діаметр випуску: 5 см, діаметр гофри під'єднання до випуску: 4 см, довжина гофртруби: макс.: 70 см, вихід: гнучка труба 1 1/4" |
| виготовлення | Гофра |
| Код УКТ ВЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Сифон для пісуара, комплект ущільнювачів |
| Матеріал | Первинний поліпропілен |
| Призначення | Для біде, для пісуарів |
| Під'єднання до пральної машини | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Первинний поліпропілен |
| Упаковка | Поліетиленовий пакунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70,38 ₴

