вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Арматура для змивного бачка універсальна з клапаном бокової подачі
- Немає в наявності
- Код: 4122N
218,80 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Змивна арматура з клапаном бічного подавання води NOVA 4126 (4122N) універсальна змивна арматура, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS, яка ідеально підходить під усі моделі унітазних бачків, як вітчизняних, так і закордонних виробників. Гарантійний термін експлуатації — 5 років.
Конструктивні особливості змивальної арматури:
1. Корпус виготовлений із високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні.
2. Хромована кнопка з можливим бічним регулюванням, а також регулювання за висотою.
3. Якісна силіконова мембрана забезпечує надійність затвора води в унітазному бачку.
4. Корпус арматури регулюється за висотою, а також обладнаний автоматичним переливом.
До комплекту змивної арматури входить:
1. Клапан бічного подавання води.
2. Пориста прокладка.
3. Кріплення бачка до унітаза з неіржавкої сталі, з гумовими прокладками.
Основні характеристики змивальної арматури:
- Висота 320-380 мм.
- Регулювання по висоті до 60 мм.
- Бічне регулювання кнопки до 15 мм.
- Клапан бічного подавання води, діаметр під'єднання 1/2.
Виробник: NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A.S., Туреччина.
Паковання: поліетиленовий пакет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4126 (4122N) |
| Вага | 0,48 кг |
| Вага в упаковці | 0,5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 35х25х10 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 40х25х10 см |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| Діаметр під'єднання | 2" |
| Додаткові характеристики | Мембрана силіконова, регулювання переливу по висоті: 32-38 см |
| виготовлення | На стискання |
| Код УКТ ВЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Клапан бічного подавання води, пориста прокладка, кріплення бачка до унітаза з нержавійки з гумовими прокладками |
| Призначення | Для унітаза |
| Підведення води | Бічний |
| Підключення | 1/2" |
| Зливний механізм | 1 кнопка |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Змивна арматура для бачка |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218,80 ₴


