
Гнучка труба з гайкою 1 1/2" 1470мм, вихід 40*50мм 1345 (1203, 007)
- В наявності
- Код: 1345N
82,34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Гнучка труба для сифонів 1345 (1203, 007) Nova, застосовується переважно як комплектувальний або додатковий елемент системи зливання води на об'єкті. Найчастіше, гнучка труба для сифонів застосовується як запчастина для того чи іншого сифона, водночас вона є універсальним елементом і може застосовуватися для сантехніки різної конструкції та конфігурації. Конструктивні особливості гнучкої труби: 1. Нарізне з'єднання й гофротруба виготовлені з високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні. 2. Комплектується нарізним з'єднанням 1.1/2 з конусною прокладкою, дістаючи чому унеможливлюється підтек. 3. Гнучка труба з універсальним виходом 40/50 мм. Забезпечує під'єднання до каналізації без додаткових редукційних перехідників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Діаметр підключення | 11/2" |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 1345N |
| Вага | 0,4 кг |
| Вага в упаковці | 0,4 кг |
| Вихід | 4/5, d |
| Габарити (ВхШхГ) | 147х5х5 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 40х20х10 см |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| виготовлення | Гофра |
| Код УКТ ВЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Гнучка труба з гайкою, силіконова прокладка |
| Призначення | Для кухонної мийки, для ванни, для біде, для піддона, для пісуара, для пральної машини, для посудомийної машини, для умивальника. |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Гнучка труба з гайкою |
| Упаковка | Поліетиленовий пакунок |
- Ціна: 82,34 ₴

