вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88

Сидіння для унітазу м'яке Comfort з малюнком
- В наявності
- Код: 2051N
357,42 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сидіння для унітаза Nova Comfort без малюнка 2051N. М'яке сидіння для унітаза, підходить практично до всіх моделей унітазів, представлених на ринку, за винятком деяких специфічних моделей з індивідуальними кришками. Конструктивні особливості: 1.Сиденьє виготовлене з високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні. 2. Має м'який поролоновий наповнювач. 3. Обшита високоякісним дерматином. 4. Пластиковий однопозиційний кріплення сидіння до унітаза. 5. Індивідуальний малюнок, малюнки практично ніколи не повторюються. 6. Перелік основних моделей унітазів, до яких ідеально підходить сидіння Colombo Slavuta; Colombo Polese; Colombo Elegant; Colombo Venecia; Colombo Epica; Cersanit President
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2051N |
| Вага | 0,7 кг |
| Вага в упаковці | 0,72 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 6,5x39,2x42,6 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 7х40х43 см |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника місяців |
| Додаткові характеристики | М'який поролоновий наповнювач — є; обшите високоякісним дерматином. |
| Код УКТ ВЕД | 3922 20 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Сидіння для унітаза, комплект кріплень |
| Призначення | Для унітаза |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Сидіння для унітаза |
| Упаковка | Поліетиленовий пакунок |
| Колір | Індивідуальний малюнок, малюнки практично ніколи не повторюються |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357,42 ₴

