вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Котел електричний Tenko Mini Digital 4,5_230
- В наявності
- Код: 65569
3 957 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Серія електричних котлів "Mini Digital" виробництва компанії Tenko призначена для опалення приміщень площею до 50 кв. м. або як додатковий пристрій у активній системі опалення. Серія котлів "Mini Digital" створена як альтернатива серії котлів КЕМ. Теплоносій у системі регулюється плавно в діапазоні 0-80 °C. Модельний ряд складається з котлів потужністю 3 і 4,5 кВт. Під'єднання можливе тільки до мережі 220 В. До переваг електрокотлів серії "Mini Digital" належать: високий коефіцієнт корисної дії (КПД), електронне керування, надійність, простота технічного обслуговування, екологічна чистота. Деталі корпусу виготовлені з високоякісної сталі та пройшли антикорозійне оброблення. Надалі на них наноситься порошкова фарба для створення захисного шару та надання гарного зовнішнього вигляду. У процесі виготовлення теплообмінника використовується виключно високоякісна товстостінна труба, яка для продовження терміну експлуатації проходить антикорозійне оброблення та гідравлічні випробування під час тиску на 8 барів. До комплекту постачання входить посібник із монтажу й експлуатації.
Переваги:
Подвійний захист від перегрівання;
Порошкове фарбування;
Толстовка труба теплообмінника;
Швидкий монтаж;
Експлуатація з багатотарифним лічильником;
Корпусні деталі з антикорозійного оброблення.
Переваги:
Подвійний захист від перегрівання;
Порошкове фарбування;
Толстовка труба теплообмінника;
Швидкий монтаж;
Експлуатація з багатотарифним лічильником;
Корпусні деталі з антикорозійного оброблення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Вага | 5 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітровідвідник, запобіжний клапан | Немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 465 x 151 x 91 мм |
| Датчик тиску | Немає |
| Датчик протоку | Немає |
| Місткість теплообмінника | 0,85 дм3 |
| ККД | 99%; |
| Кількість ступенів потужності котла | 2 |
| Максимальний тиск у системі | 3 бари |
| Площа обігріву | 45 кв.м |
| Приєднувальні патрубки | 3/4" (різь зовнішня) |
| Робота в відкритій системі | Да |
| Роз'єм для зовнішніх пристроїв | Немає |
| Розширювальний бак | Немає |
| Регулювання температури повітря | Немає |
| Регулювання температури контуру | 0°C – 80°C |
| Спосіб нагріву теплоносія | ТЕНовий (блок із 2 ТЕНів) |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ступеневе регулювання потужності | Да |
| Теплова потужність | 4,5 кВт |
| Тип підключення | Однофазне |
| Управління | Електронне |
| Частота струму мережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 957 ₴






