-7%Бойлер водонагрівач накопичувальний Grunhelm WH-100 FDD, 100 л 2000 Вт 530х290х1170 мм сухий ТЕН плоский нижнє під'єднання
- Готово до відправки
- Код: 147279
12 558 ₴
11 679 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Водонагрівач бойлер WH-100 FDD 2000 Вт Grunhelm
Артикул: 147279
Ціна вказана без урахування доставки. Самовивозу немає.
Доставка по м. Києву та Київській області 150 грн (доставку по області уточнюйте у менеджера)
Доставка по Україні Новою Поштою за тарифами оператора.
Орієнтовна вартість доставки Новою поштою в середньому 1000 грн.
Водонагрівач WH-100 FDD "GRUNHELM" 2000Вт, плоский бак, емаль, сухий тен
Водонагрівач WH-100 FDD 2000 Вт Grunhelm (Бойлер) - Електричний накопичувальний водонагрівач призначений для нагрівання водопровідної води в побутових умовах і здатний підготувати велику кількість гарячої води та підтримувати задану температуру автоматично. Використовується для забезпечення гарячою водою заміських будинків, котеджів, бань та інших побутових приміщень, в яких немає центрального гарячого водопостачання, а також як резерв у міських квартирах на період відключення гарячої води на профілактику.
- АВТОМАТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ
- ПЛОСКИЙ ДИЗАЙН
- ВНУТРІШНЯ ЄМНІСТЬ ІЗ САПФІРОВОЮ ЕМАЛЛЮ
- ЧОТИРИКРАТНИЙ ЗАХИСТ
Характеристики
- Номінальна потужність 2000 Вт
- Вага брутто 36.08 кг
- Вага нетто 34.2 кг
- Виробник Grunhelm (Україна)
- Країна виробник Китай
- Водостійкий клас IPX4
- Габарити упаковки 585х335х1235 мм
- Габаритні розміри 530х290х1170 мм
- Гарантія 3 роки
- Захист Тип I
- Колір Білий
- Магнієвий анод 1 шт.
- Макс. температура нагрівання 75°С
- Напруга ~220 B
- Номінальний тиск 0.8 МПа
- Об `єм 100 л
- Особливості: Вилка з кабелем 1.5 м без УЗО. Підключення до водопроводу. Нижне підключення
- Потужність 2000 Вт
- Термостат 30-75 °
- Тип нагрівального елемента Сухий ТЕН
- Тип управління Автроматичне
- Тиск 0,75 МПа
- Частота 50 Гц
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Grunhelm — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку.
Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun, Roborock, Beko, Electrolux, Panasonic, Candy, Hisense, Haier, Samsung та ін.) Гарантія якості і надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складові роботи компанії. Grunhelm завжди на стороні українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
Придбати продукцію Grunhelm можна онлайн і в торгових точках, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить покупку і обслуговування зручними.
Будучи українським брендом, який більше 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам українського споживача — внутрішній відділ розробок Grunhelm розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
Завдяки цьому Grunhelm відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг управляти своїм побутом на рівні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Сапфірова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 28.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Дисплей | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1170 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 290 мм |
- Ціна: 11 679 ₴










