-6%Бойлер водонагрівач накопичувальний Grunhelm WH-50 RD, 50 л 1500 Вт 390х645 мм сухий ТЕН циліндричний нижнє під'єднання
- Готово до відправки
- Код: 147274
6 210 ₴
5 837 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Водонагрівач Бойлер WH-50 RD, 50 л. 1500 Вт Grunhelm
Артикул: 147274
Ціна вказана без урахування доставки. Самовивозу немає.
Доставка по м. Києву та Київській області 150 грн (доставку по області уточнюйте у менеджера)
Доставка по Україні Новою Поштою за тарифами оператора.
Орієнтовна вартість доставки Новою поштою в середньому 600 грн.
Водонагрівач WH-50 RD, 50 л. 1500 Вт Grunhelm (Бойлер) - Електричний накопичувальний водонагрівач призначений для нагрівання водопровідної води в побутових умовах і здатний підготувати велику кількість гарячої води та підтримувати задану температуру автоматично. Використовується для забезпечення гарячою водою заміських будинків, котеджів, бань та інших побутових приміщень, в яких немає центрального гарячого водопостачання, а також як резерв у міських квартирах на період відключення гарячої води на профілактику.
Характеристики
- Номінальна потужність 1500 Вт
- Вага брутто 17,08 кг
- Вага нетто 15.24 кг
- Виробник Grunhelm (Україна)
- Країна виробник Китай
- Водостійкий клас IPX4
- Габарити упаковки 445х435х685 мм
- Габаритні розміри 390х645 мм
- Гарантія 3 роки
- Запобіжний клапан 0,75 МПа
- Захист Тип I
- Колір Білий
- Магнієвий анод 1 шт.
- Макс. температура нагрівання 75°С
- Напруга~220 B
- Номінальний тиск 0.75 МПа
- Об `єм 50 л
- Особливості Вилка з кабелем 1.5 м без УЗО.
- Підключення до водопроводу Нижне підключення
- Потужність 1500 Вт
- Термостат 30-75 °C
- Тип нагрівального елемента Сухий ТЕН
- Тип управління Автроматичне
- Частота 50 Гц
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Grunhelm — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку.
Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun, Roborock, Beko, Electrolux, Panasonic, Candy, Hisense, Haier, Samsung та ін.) Гарантія якості і надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складові роботи компанії. Grunhelm завжди на стороні українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
Придбати продукцію Grunhelm можна онлайн і в торгових точках, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить покупку і обслуговування зручними.
Будучи українським брендом, який більше 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам українського споживача — внутрішній відділ розробок Grunhelm розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
Завдяки цьому Grunhelm відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг управляти своїм побутом на рівні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 15.24 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Дисплей | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 645 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 390 мм |
- Ціна: 5 837 ₴










