вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-47%6 днів
Чоловічий шкіряний месенджер 23х26х6, сумка планшет через плече BEXHILL TD-18621 чорний
- Готово до відправки
- Код: TD-18621
4 680 ₴
2 490 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоловіча шкіряна сумка-месенджер через плече BEXHILL TD-18621 чорний
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Україна;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 23 х 26 х 6.
Структура
- (1) одне основне відділення на блискавці під клапаном;
- (2) дві внутрішні кишені для дрібниць;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці;
- (1) один відкритий кишеня під клапаном.
Опис:
Стильна чоловіча сумка через плече, виготовлена з високоякісної натуральної шкіри. Під накидкою розміщене одне основне відділення, у якому розміщена потайна кишеня на блискавці, а також кишеня відкритого типу. Сумка має два додаткові відділення: одне з лицьової частини (під накидкою, без застібки) й одне з тильної частини (на блискавці). Відділення застібаються за допомогою якісної фурнітури. Ремінець сумки щільний, регульований, незнімний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEXHILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Відділення | 3 основних |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴









