вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-50%6 днів
Чоловіча шкіряна сумка через плече 18х21х7, барсетка для документів Tiding Bag M38-10131A чорна
- В наявності
- Код: M38-10131A
2 380 ₴
1 190 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоловіча шкіряна сумка через плече Tiding Bag M38-10131A чорна
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри: (ШхВхГ, см): 18 х 21 х 7.
Структура:
- (2) два основні відділення;
- (1) одна внутрішня кишеня;
- (2) два відділення на лицьовій стороні;
- (1) одне відділення на тильній стороні.
Опис:
Чоловічий месенджер у чорному кольорі. Сумка чоловіча має ремінь через плече, який регулюється за довжиною, надійну фурнітуру та шкіряні пулери. Одне основне відділення містить маленьку кишеню на блискавці для дрібниць. Поруч з основним відділенням розташоване ще одне таке ж, меншого розміру. З лицьового боку є кишеня на блискавці, на якій розташована маленька кишеня на блискавці вертикального типу, з тильного боку є кишеня на блискавці горизонтального типу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 21 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Довжина | 18 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴









