вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Для чоловіків нагрудний шкіряний слінг 18смх32смх7см, сумка рюкзак через плече TIDING BAGMK 83423 чорна WATTRA 8088
- Немає в наявності
- Код: MK 83423
3 085 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоловічий шкіряний слінг сумка-рюкзак через плече чорна TIDING BAG-MK 83423
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 18х32х7.
- Виробник: Туреччина
Структура
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (2) дві кишені на блискавці лицьового боку;
- з тильного боку є кишеня на блискавці;
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловіча функціональна сумка з однією шлейкою з натуральної телячої шкіри з двома відділеннями різних розмірів і кишенями. Такий слінг можна носити на грудях, на одному плечі або через плече на спині. Шлейка регулюється за довжиною. Рюкзак на одне плече зроблений у стриманому стилі — зерниста шкіра насиченого чорного кольору та срібляста фурнітура підкреслений повсякденний і класичний стиль одягу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 320 см |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Відділення | 2 основні |
| Ширина | 70 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Розмір | Середній мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 085 ₴










