вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-55%6 днів
Чоловіча сумка для ноутбука та документів 39x28×8, портфель для офісної роботи, чорний
- Готово до відправки
- Код: N8256
4 189 ₴
1 899 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Філософія творців торгової марки Tiding Bag полягає у прагненні сьогодні задовольнити ті потреби покупця, які стануть актуальними лише завтра.
Особливості та переваги:
- Натуральна шкіра преміум якості, міцна та довговічна.
- Класичний чорний дизайн зі сріблястою фурнітурою.
- Оптимальний розмір 39х29х10 см для ноутбука до 15"" і документів.
- Зручне відділення та кишені для організації речей.
- Надійна металева фурнітура та текстильна підкладка.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 39 x 28 × 8.
Структура:
- (1) одна кишеня на блискавці з тильного боку;
- (1) одне основне відділення;
- (3) три кишені на блискавці з лицьового боку;
- (1) одна внутрішня кишеня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 280 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴










