-14%Лімітований мультитул складаний ніж 91мм Victorinox Huntsman Zodiac Золотий кінь15 функцій 4 шари (1.3713_Z5220pk)
- Готово до відправки
- Код: 1.3713_Z5220pk
3 486 ₴
2 997,96 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Лімітований складаний ніж 91мм Victorinox Huntsman Zodiac Золотий кінь15 функцій 4 шари Різнокольоровий (1.3713_Z5220pk)
Ексклюзивний складаний ніж HUNTSMAN ZODIAC, присвячений року Коня. Кишенькова багатофункціональна модель HUNTSMAN 91 мм з основними 15 функціями у святковому випуску доповнена шпилькою та фірмовим темляком Victorinox. Незамінний набір інструментів, щоб підготуватися до щоденних викликів, туристичних походів та відпочинку на свіжому повітрі. Символом 2026 року згідно зі східним календарем буде Кінь, який символізує родючість та силу, свободу та вірність, фізичну силу та мужність.
Модель гідно поповнить вашу особисту колекцію ножів Victorinox, а також виступить у ролі цікавого новорічного подарунка друзям, колегам та людям, народженим у рік Коня.
Вид товару: Складаний ніж
Серія: Huntsman
Колір: Різнокольоровий
Довжина складаного ножа (мм): 91
Шари: 4
Функції:
- Кільце для ключів
- Пінцет
- Зубочистка
- Ножиці
- Штопор
- Мале лезо
- Булавка
- Гачок багатоцільовий
- Пила по дереву
- Велике лезо
- Шило - Кернер
- Відкривачка для пляшок
- Мала плоска викрутка
- Консервний ніж
- Велика плоска викрутка
- Паз для зняття ізоляції
Тип ножового замку: Slip-joint
Матеріал леза: Нержавіюча сталь
Матеріал рукояті/накладок: Целідор/ABS-пластик
Довжина (см): 9.1
Висота (см): 2.7
Товщина (см): 2.1
Вага (кг): 0.097
Габарити упаковки: 11,5x4,5x2,5 см
Гарантія: Довічна
Країна реєстрації бренду: Швейцарія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 97 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Конфігурація | Вантажний гак, Відкривачка для пляшок, Шило, Штопор, Викрутка, Ножиці, Консервний ніж, Ніж, Пила по дереву, Пінцет, Зубочистка, Карабін |
| Кількість інструментів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Брелок, Ніж |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3713_Z5220pk |
- Ціна: 2 997,96 ₴






