-2%Холодильник (143 см/205 л) Grunhelm GRW-143DD -G двокамерний, верхня морозильна камера
- Готово до відправки
- Код: 143261
10 212 ₴
10 008 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Двокамерний холодильник GRW-143DD-G від української торгової марки Grunhelm.
Ціна вказана без урахування доставки.
Доставка по м. Києву та Київській облаті 150 грн (доставку по області уточнюйте у менеджера)
Доставка по Україні Новою Поштою за тарифами оператора. Орієнтовна вартість доставки в середньому 1300 грн.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Холодильник обладнаний двома камерами. Морозильна камера холодильника розташована з верху та має об'єм 37 літрів, об'єм холодильної камери 168 літрів.
Невеликі розміри холодильника гарантують його розміщення в малогабаритній квартирі та завдяки білому порошковому фарбуванню холодильник впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Холодильник Grunhelm GRW-143DD-G укомплектований: полицею для пляшок на дверцятах, контейнером для овочів, дверними кошиками, скляними полицями в холодильній камері.
Характеристики холодильник Grunhelm GRW-143DD-G
- Тип двокамерний
- Спосіб встановлення
- Розміщення морозильної камери Верхнє
- Система розморожування холодильної камери.
- Система розморожування морозильної камери.
- Тип керування Механічне
- Дисплей Ні
- Загальний обсяг, л 206
- Корисний об'єм, л 205
- Об'єм морозильної камери, л 37
- Кількість відділень у морозильній камері 2
- Кількість полиць у морозильній камері 1
- Об'єм холодильної камери, л 168
- Кількість відділень у холодильній камері 4
- Матеріал полиць холодильної камери Загартоване скло
- Матеріал полиць морозильної камери Метал
- Дверні полиці в холодильній камері 3
- Контейнер для овочів 1
- Зона свіжості Ні
- Освітлення LED
- Швидке охолодження Ні
- Звукове сповіщення незачинених дверей Ні
- Захист від дітей Ні
- Функція "Відпустка" Ні
- Перенавішування дверей Є
- Дверні ручки Інтегровані
- Потужність заморозки на добу, кг 2
- Автономне збереження холоду, хв 1200
- Холодоагент R600A
- Кабель живлення Є, з вилкою
- Комплект поставки Холодильник/Інструкція
- Максимальний рівень шуму, дБ 42
- Кліматичний клас ST
- Енергоспоживання, кВт/год 0.03
- Клас енергоспоживання A+
- Річне енергоспоживання, кВт 215
- Потужність підключення, Вт 78
- Підключення до електромережі, В/Гц 220/50
- Вага, кг 39
- Вага в упаковці, кг 43
- Габарити (ВхШхГ), мм 1415х550х580
- Габарити упаковки (ВхШхГ), мм 1464х575х605
- EAN штрих-код 6902018014335
- Країна виробництва Китай
- Гарантія, міс 36
- Гарантія на компресор, міс 120
- Колір графіт
Grunhelm — український бренд із міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну та функціональну побутову техніку.
Продукція Grunhelm випускається провідними азійськими фабриками, які виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (hilips, Moulinex, Braun та ін.) Гарантія якості та надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складники роботи компанії. Grunhelm завжди на боці українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm, проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
Придбати продукцію Grunhelm можна онлайн або замовивши телефоном 063-889-80-88, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить купівлю й обслуговування зручними. Бувши українським брендом, який понад 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам українського споживача — внутрішній відділ розробок Grunhelm розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
Завдяки цьому Grunhelm відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг керувати своїм побутом на високому рівні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Загальний об`єм | 205 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 37 л |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 1430 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 217 кВт/год |
| Кількість дверей | 2 |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
- Ціна: 10 008 ₴










