-14%Сумка-візок господарська на колесах для покупок Rolser I-Max Urban MF2 Kaki (IMX498-1005) 931967 Made in Spain
- Готово до відправки
- Код: 931967
3 400 ₴
2 924 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сумка-візок Rolser I-Max Urban MF2 Kaki (IMX498-1005)
Артикул: 931967
Сумка-візок Rolser I-Max Urban MF2 Kaki (IMX498-1005) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Основа є складною та виконана з алюмінію, а опора - з міцного термостійкого пластику. Пара литих ультралегких коліс сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Сумка має конструкцію рюкзака, внутрішню кишеню, застібку на шнурок, задню кишеню на блискавці і легко кріпиться до шасі за допомогою клапана. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Ультралегкі колеса сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна і легко кріпиться до шасі за допомогою клапана.
Характеристики
- Бренд Rolser
- Тип Сумки-візки
- Об'єм 43 л
- Матеріал Polyester 400D PVC
- Колір Kaki
- Особливості Складана
- Вес 2,26 кг
- Розміри 41 х 32 х 104 см
- Розміри у складеному вигляді 41 х 17 х 104 см
- Розміри сумки без шасі 36 х 19 х 63 см
- Вес в упаковці 3,1 кг.
- Габарити упаковки 51 х 25 х 108 см
- Країна-виробник товару Іспанія
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 12 місяців
- EAN код 8420812014170
Всесвітньо відомий іспанський виробник Rolser в 2021 році відсвяткував свій 55-річний ювілей. Починаючи з 1966 року, компанія виробляє надійні та стильні господарські сумки-візки. Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії, що дозволяє підтримувати якість вироблених товарів на максимально високому рівні. Rolser отримав одні з найпрестижніших сертифікатів, які гарантують якість всіх своїх продуктів та внутрішніх процесів. Керівництво компанії Rolser зробило ставку на дизайн та якість виробів, які покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури. Постійна участь у найпрестижніших профільних виставках в Європі та США сприяє розвитку та вдосконаленню зворотнього зв'язку безпосередньо зі споживачем. Іспанці говорять: "Rolser - яскрава перлина в світі шопінгу".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 2260 г |
| Висота | 1040 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 320 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 3 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 43 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
- Ціна: 2 924 ₴





