
Сумка-візок на колесах для покупок господарська Rolser Saquet LN 2 Mar (SAQ055-1059) 43л 931970 Made in Spain
- Немає в наявності
- Код: 931970
2 400 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сумка-візок Rolser Saquet LN 2 Mar (SAQ055-1059)
Артикул: 931970
Сумка-візок Rolser Saquet LN 2 Mar (SAQ055-1059) – це зручне та практичне рішення у сучасному дизайні для транспортування ваших покупок. Вона оснащена двома литими ультралегкими колесами з гуми, які сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях, забезпечуючи плавне та стійке пересування. Каркас виконаний з легкого алюмінію, а сама сумка - з міцного поліестеру з водовідштовхувальним покриттям, що захищає від вологи.
Сумка легко знімається з каркаса та оснащена клапаном округлої форми для додаткового захисту. Верхній край стягується шнурком із регульованою довжиною, забезпечуючи надійне закриття. Для стійкості при завантаженні та розвантаженні передбачена складна пластикова підніжка.
Завдяки легкості та надійності конструкції, сумка-візок буде чудовим помічником у повсякденному житті.
Особливості:
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж з рекомендованою вагою 25 кг. Максимальна вага вантажу до 40 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Розміри сумки : 34 х 22 х 58 см.
- Об єм сумки : 43 л.
- Розміри у відкритому вигляді : 41 х 32,5 х 104 см.
- Розміри у складеному вигляді : 41 х 17 х 104 см.
- Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
Характеристики
- Бренд Rolser
- Тип Сумки-візки
- Об'єм 43 л
- Матеріал Polyester 400D PVC
- Колір Mar
- Особливості Складана
- Вес 1,8 кг
- Розміри 41 x 32,5 x 104 см
- Розміри у складеному вигляді 41 x 17 x 104 см
- Розмір сумки без шасі 34 x 22 x 58 см
- Вес в упаковці 2,1 кг.
- Габарити упаковки 44 х 21 х 106 см
- Країна-виробник товару Іспанія
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 12 місяців
- EAN код 8420812990863
Всесвітньо відомий іспанський виробник Rolser в 2021 році відсвяткував свій 55-річний ювілей. Починаючи з 1966 року, компанія виробляє надійні та стильні господарські сумки-візки. Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії, що дозволяє підтримувати якість вироблених товарів на максимально високому рівні. Rolser отримав одні з найпрестижніших сертифікатів, які гарантують якість всіх своїх продуктів та внутрішніх процесів. Керівництво компанії Rolser зробило ставку на дизайн та якість виробів, які покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури. Постійна участь у найпрестижніших профільних виставках в Європі та США сприяє розвитку та вдосконаленню зворотнього зв'язку безпосередньо зі споживачем. Іспанці говорять: "Rolser - яскрава перлина в світі шопінгу".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 2100 г |
| Висота | 1040 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 325 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 43 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 15 см |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
- Ціна: 2 400 ₴











