
Сумка-візок господарська на колесах для покупок Rolser I-Max Dune 2L Arena (IMX424-1043) Multi-Colored Made in Spain 931829
- Немає в наявності
- Код: 931829
6 200 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сумка-візок Rolser I-Max Dune 2L Arena (IMX424-1043)
Артикул: 931829
Сучасна сумка-візок Rolser I-Max Dune 2L Arena (IMX424-1043) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Шасі має систему для складання, а також оснащене адаптером для з’єднання з візком супермаркету. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора - з міцного термостійкого пластику. Пара літіх ультралегких коліс сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Тканина DUNE виготовлена з переробленої бавовни у поєднанні з поліефірними волокнами з ПЕТ-пляшок.Сумка DUNE має конструкцію рюкзака, подвійну внутрішню кишеню, застібку на шнурок, петлю на клапані, задню кишеню на блискавці і легко кріпиться до шасі за допомогою клапана. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- 100% екологічна. Сумка зроблена з перероблених матеріалів. Поліефірні волокна з ПЕТ-пляшок та перероблена бавовняна тканина.
- Ультралегкі колеса сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна і легко кріпиться до шасі за допомогою клапана.
Характеристики
- Бренд Rolser
- Тип Сумки-візки
- Об'єм 43 л
- Матеріал Перероблено бавовну з поліефірними волокнами
- Колір Multi-Colored
- Особливості Складана
- Вес 2,55 кг
- Розміри 41 х 32 х 104,5 см
- Розміри у складеному вигляді 41 х 17,5 х 64,5 см
- Розміри сумки без шасі 36 х 19 х 63 см
- Вес в упаковці 3,1 кг.
- Габарити упаковки 51 х 25 х 70 см
- Країна-виробник товару Іспанія
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 12 місяців
- EAN код 8420812989782
Всесвітньо відомий іспанський виробник Rolser в 2021 році відсвяткував свій 55-річний ювілей. Починаючи з 1966 року, компанія виробляє надійні та стильні господарські сумки-візки. Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії, що дозволяє підтримувати якість вироблених товарів на максимально високому рівні. Rolser отримав одні з найпрестижніших сертифікатів, які гарантують якість всіх своїх продуктів та внутрішніх процесів. Керівництво компанії Rolser зробило ставку на дизайн та якість виробів, які покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури. Постійна участь у найпрестижніших профільних виставках в Європі та США сприяє розвитку та вдосконаленню зворотнього зв'язку безпосередньо зі споживачем. Іспанці говорять: "Rolser - яскрава перлина в світі шопінгу".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 2550 г |
| Висота | 1045 мм |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Глибина | 320 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 4 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 43 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 17 см |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
- Ціна: 6 200 ₴





