-17%Намет двомісний трекінговий Ferrino Sling 2 Blue (99108NBB) 929756 трисезонний двошаровий тунель
- Готово до відправки
- Код: 929756
12 100 ₴
10 043 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Намет двомісний Ferrino Sling 2 Blue (99108NBB)
Артикул: 929756
Намет двомісний Ferrino Sling 2 Blue (99108NBB) відноситься до серії трисезонних наметів Ferrino і стане знахідкою для тих, хто шукає легкий намет із достатнім внутрішнім простором, містким тамбуром та мінімальним часом встановлення. Незважаючи на те, що намет двошаровий, його вага у зборі становить менше дев'ятисот грамів у розрахунку на людину. Внутрішній намет повністю складається з москітної сітки, його можна використовувати окремо від зовнішнього тенту в теплі ночі. Ступінь водозахисту цілком достатній, щоб за умови правильної установки зберегти намет сухим усередині під час дощу. Ефективна система вентиляції Camera Air доповнена двома вентиляційними вікнами для запобігання утворенню конденсату. Намет двомісний Ferrino Sling 2 Blue (99108NBB) - відмінний вибір для подорожі на велосипеді або пішки.
Особливості:
- Основна перевага тунельного намету з торцевим розташуванням тамбура - максимально ефективне використання його внутрішнього простору. Крім того, така конструкція легша за інших і вимагає мінімум часу на встановлення.
- Конструкцією передбачені вентиляційні вікна, розташовані над входом до намету. Система вентиляції Camera Air створює велику повітряну камеру між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом, що сприяє вільній циркуляції повітря. З одного боку це позбавляє появи конденсату всередині, а з іншого - повітря є кращим теплоізоляційним прошарком.
- Матеріал намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане у вигляді додаткового шару тканини високої міцності.
- Проклеєні шви зовнішнього тенту та підлоги гарантують повну водонепроникність.
- Швидка система фіксації відтяжок досягається за рахунок застосування фурнітури спеціальної форми. Відтяжка натягується та фіксується лише одним рухом.
- Всередині намету передбачені кишені для речей першої необхідності.
- Намет обладнаний гачком для підвішування кемпінгового ліхтаря.
Характеристики
- Бренд Ferrino
- Тип Намети
- Сезон Трисезонні
- Форма Тунель
- Висота 100 см
- Місткість Двомісні
- Призначення Трекінгові
- Конструкція Двошарові
- Каркас Дуги із алюмінієвого сплаву Alu 7001 T6
- Зовнішній тент 70D Polyester Diamond, 75 g/m² з Polyurethane Coating (поліестер із поліуретановим покриттям)
- Внутрішня палатка Mosquito Net (москітна сітка)
- Підлога 70D Polyester, 85 g/m² з Polyurethane Coating (поліестер із поліуретановим покриттям)
- Колір Blue
- Комплектація Внутрішній шатер, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, сумка-чохол
- Упаковка Сумка-чохол
- вага 1,7 кг
- Габарити 270 х 120 х 100 см
- Габарити упаковки 39 х 14 х 14 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Італія
- Гарантія 24 місяці
- Конструкція: Тунель
- Матеріали: Тент: 70D Diamond Polyester, 75 г/м2, теплоізоляційне поліуретанове покриття, водонепроникність до 2000 мм, водовідштовхувальне | Внутрішня підкладка: москітна сітка | Підлога: 70D Polyester, 85 г/м2, теплоізоляційне поліуретанове покриття, водонепроникність до 2500 мм, водовідштовхувальне | Проклеєні шви для забезпечення повної водонепроникності | Тришарова конструкція для посилення кутів підлоги
- Стовпи: Стовпи із загартованого алюмінієвого сплаву 7001 T6 з легкими, міцними та еластичними характеристиками | 2 попередньо сформовані дюралюмінієві стовпи з ударостійким шнуром | Система підвіски для приміщення з оболонками | Стовпи різних кольорів для легкого складання | Алюмінієві кілочки
- Вхід та вентиляція: Апсида | Дверцята з москітною сіткою | Вентиляційні отвори | Система вентиляції "Camera Air" з великою москітною сіткою
- Зберігання: Внутрішні кишені для зберігання предметів
- Аксесуари: Регульована відстань між тентом та основою за допомогою алюмінієвих пряжок для оптимального натягу та забезпечення більшої або меншої циркуляції повітря залежно від клімату та погодних умов | Система відтяжок для кріплення намету | Внутрішній гачок для ліхтаря | Сумка для намету в комплекті | Ремкомплект в комплекті | Відеоінструкції, що активуються за допомогою QR-коду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Країна виробник | Італія |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Тунель |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Посилені кути, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 1.7 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 100 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 14 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| Висота в упаковці | 39 см |
- Ціна: 10 043 ₴





