-15%Заварник френч-прес для кави з чохлом Outwell Java Coffee Press 1 л (5709388135681)
- Готово до відправки
- Код: 931727
1 650 ₴
1 399 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Заварник френч-прес для кави Outwell Java Coffee Press (651206)
Артикул: 931727
Прес для кави Coffee Press від Outwell – це незамінний аксесуар для кавоманів, які завжди в дорозі. Виготовлений з міцної нержавіючої сталі, він ідеально підходить для приготування кави на відкритому повітрі. Неопреновий чохол, що входить до комплекту, допомагає довше зберігати каву гарячою. Легкий та компактний, він ідеально підходить для походів та пригод на природі.
Френч-прес (англ. French press — «французький прес») — назва пристрою для приготування меленої кави, а також сам спосіб приготування кави методом настоювання та віджимання. Винайдений та запатентований італійським дизайнером Атіліо Калімані в 1929 році.
Outwell — це провідний данський бренд кемпінгового обладнання, який спеціалізується на розробці інноваційних і якісних товарів для сімейного відпочинку на природі. Компанія була заснована в 1995 році Генріком Аренсом (Henrik Arens), який побачив потребу в доступному та надійному спорядженні для сімейного кемпінгу. Outwell відома своїми численними інноваціями, які покращують досвід кемпінгу: Wind Stabilizer System, One-go Inflation, Quick & Quiet, Night Light System. Сьогодні продукція Outwell представлена в понад 45 країнах світу. Бренд продовжує впроваджувати інновації, зберігаючи фокус на якості, функціональності та комфорті для сімейного відпочинку на природі. Якщо ви шукаєте надійне та зручне спорядження для кемпінгу, Outwell пропонує широкий асортимент товарів, які зроблять ваш відпочинок незабутнім.
Основні характеристики
- Матеріал: нержавіюча сталь і неопрен
- Розмір (Ш × Г × В): 10,5 × 9,5 × 19,5 см
- Об’єм: 1 л
- Вага: 370 г
- Колір: синій
Особливості
- Неопреновий чохол із термоізоляцією для довготривалого збереження тепла напоїв
- Складана ручка, для мінімум місця в рюкзаку
- Поршень із нержавіючим фільтром ретельно відокремлює гущу від готового еспресо
- Легке очищення: усі частини можна мити вручну або в посудомийній машині
- Корпус стійкий до ударів і перепадів температур в умовах кемпінгу
Характеристики
- Бренд Outwell
- Вид Преса для кави
- Об'єм 1л
- Матеріал корпусу Нержавіюча сталь, неопрен
- Матеріал посуд Нержавіюча сталь, неопрен
- Розміри 10,5×9,5×19,5см
- Можна мити в посудомийній машині Так
- Колір Blue
- Кількість предметів 2
- Комплектація Кофеварка та чохол
- Вага 370г
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Данія
- Гарантія 12 місяців
- EAN код 5709388135681
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1 л |
| Фільтр | постійний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Вага | 0.37 кг |
- Ціна: 1 399 ₴





