-20%Сумка рюкзак Highlander Loader 100L Ranger Green (LR100V2-RG) Міцне водостійке покриття 1000D
- Готово до відправки
- Код: 931688
3 600 ₴
2 880 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сумка дорожня Highlander Loader 100L Ranger Green (LR100V2-RG)
Артикул: 931688
Дорожня сумка Highlander Loader — це надзвичайно міцна дорожня сумка, яка забезпечить безпеку спорядження в складних умовах та витримає важкі вантажі. Її водостійка тканина 1000D та міцні блискавки забезпечують надійний захист для спорядження всередині, а знімні ремені рюкзака дозволяють носити його на спині для швидкого та легкого переміщення. Highlander Loader забезпечує користувачеві повну універсальність завдяки 3-сторонній системі перенесення.
Highlander - шотландський бренд, що працює з 1980-х років і спеціалізується на створенні одягу для активного відпочинку на свіжому повітрі, туристичного спорядження та аксесуарів для кемпінгу. Асортимент включає, практичні рюкзаки, намети, спальні мішки та термоактивний одяг, що відповідають потребам любителів виживання, бушкрафту, досвідчених туристів так і тих, хто тільки починає займатися активним відпочинком на свіжому повітрі
Характеристики:
- Об'єм: 100 л
- Розмір: 76 x 38 x 36 см
- Кількість відділень: 1
- Кількість кишень: 2
- Плечовий ремінь: так
- Вага: 1,4 кг
- Матеріал: Поліестер 1000D
Особливості конструкції:
- Міцне водостійке покриття
- Містке основне відділення закривається зверху на двосторонню блискавку.
- Стрічки ручок проходять під всією конструкцією, що підвищує міцність сумки
- Дві практичні кишені
- D-кільце для кріплення додаткового спорядження. D-кільця дозволяють прикріпити додаткові елементи спорядження до зовнішньої сторони сумки або встановити плечовий ремінь (не входить до комплекту).
- Посилені ручки для перенесення
- Панель для ідентифікаційного бейджа
Характеристики
- Бренд Highlander
- Тип Дорожні сумки
- Об'єм, л 100
- Розмір Великий (90 літрів і більше)
- Матеріал корпусу сумки Поліестер
- Колір Ranger Green
- Габарити 76 x 38 x 36 см
- Корпус М'який
- Застібка Змійка
- Категорія Унісекс
- вага 1,4 кг
- Стиль Спортивні
- Для кого Для чоловіків
- Вага в упаковці 1,5 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Великобританія
- Гарантія 12 місяців
- EAN код 9034358887278
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Об`єм | 100 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| Колір | Оливковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1.4 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Нове |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Тип | Сумка дорожня |
| Регулювання розміру | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 76 см |
| Розміри | |
| Глибина | 38 мм |
- Ціна: 2 880 ₴







