-15%Складаний швейцарський ніж мультитул Victorinox Delemont RangerGrip 55 12 функцій, 130 мм, червоно-чорний, блістер (09563.CB1)
- Готово до відправки
- Код: 0.9563.CB1
5 551 ₴
4 718,35 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Складаний ніж 130 мм Victorinox Delemont RangerGrip 55 12 функцій, червоно-чорний, блістер (09563.CB1)
У 2013 році, після об'єднання Victorinox та Wenger, саме компанія Victorinox стала єдиним монополістом з виробництва швейцарських армійських ножів. Багато моделей пройшли ребрендинг і виглядають по-новому. Ніж, що полюбився, тепер прикрашає логотип Victorinox, як більш відомий усьому світу. Назву цій серії дали на честь міста Делемон, де було виробництво ножей Wenger.
Продовжує радувати дивовижну якість Victorinox та безліч нових моделей.
- Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь
- Колір: червоно-чорний
- Рукоятка: матовий нейлон
- Розмір: 130x31,5x22,5 мм
- Вага: 166 р.
Набір функцій - 12:
- велике лезо з фіксацією
- консервний ніж з
- - малою плоскою викруткою 3 мм
- відкривачка для пляшок з
- - плоскою викруткою (фіксується у відкритому стані)
- - пристосуванням для зачистки дротів
- пила для дерева
- шило
- штопор
- кільце для підвісу
- пінцет
- зубочистка
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
- Ознака товару: Новинки
- Вид товару: Складаний ніж
- Колекції: Армійський кишеньковий ніж
- Серія: Ranger Grip
- Група: RANGER 55 GRIP
- Колір: Червоний
- Довжина складаного ножа (мм): 130
- Шари: 3
- Функції: Кільце для ключів, Пінцет, Зубочистка, Фіксатор відкритого леза, Штопор, Пилка по дереву, Велике лезо, Шило - кернер, Відкривачка для пляшок, Мала плоска викрутка, Консервний ніж, Велика плоска викрутка, Паз для зняття ізоляції
- Тип ножового замка: Liner Lock з кнопкою
- Матеріал леза: Неіржавна сталь
- Матеріал руків'я/накладок: Поліамід
- Довжина (cм): 13
- Висота (см): 3.2
- Товщина (см): 2.3
- Вага (кг): 0.131
- Тип випуску товару: Серійний
- Гарантія: Довічна
- Країна реєстрації бренду: Швейцарія
Для цієї моделі підходять такі чохли:
Чохол для ножа Victorinox 4.0837.4 оливковий нейлон
Чохол для ножів Delemont RangerGrip 130 мм. 4.0505.L - щільно
Чохол для ножів Delemont RangerGrip 130 мм. 4.0505.N - щільно
Чохол для ножів Delemont RangerGrip 130 мм. 4.0506.L - вільно
Чохол для ножів Delemont RangerGrip 130 мм. 4.0506.N - вільно
Виробник дає довічну гарантію якості матеріалів та виготовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Брелок |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Пінцет, Зубочистка, Карабін, Ніж, Викрутка, Шило, Штопор |
| Кількість інструментів | 12 шт. |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 22.3 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Складні |
| Артикул | 0.9563.CB1 |
| Вид | Швейцарські |
| Довжина клинка | 130 мм |
| Кількість функцій | 12 функцій |
- Ціна: 4 718,35 ₴





