-15%Мультитул складаний ніж 91 мм Victorinox Swisschamp 31функції, 8 шарів, сріблястий напівпрозорий (1.6794.T7)
- Готово до відправки
- Код: 1.6794.T7
7 328 ₴
6 228,80 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Мультитул складаний ніж 91 мм Victorinox Swisschamp 31функції, 8 шарів, сріблястий напівпрозорий (1.6794.T7)
Популярний в усьому світі багатозадачний ніж від легендарних творців культового армійського ножа SAK – торгової марки Victorinox. Swiss Champ – це кишенькова модель середнього розміру 91 мм, з якою ви будете екіпіровані до зубів та готові до будь-яких викликів.
Інформація про складаний нож Swiss Champ 1.6794.T7
✔ Серія: Swiss Champ
✔ Кількість функцій: 31
✔ Довжина у зібраному вигляді: 91 мм
✔ Товщина: 33 мм
✔ Сріблясті транспарентні накладки з міцного пластика.
✔ Висококласна неіржавна сталь Victorinox.
✔ Швейцарське виробництво.
✔ Оригінальна картонна коробочка з сертифікатом.
Функції:
1. велике лезо
2. маленьке лезо
3. штопор
4-5. консервний ніж з маленькою плоскою викруткою 3 мм
6-8. відкривачка для пляшок з плоскою викруткою 6 мм та інструментом для зачищення дроту
9. дірокол/шило
10. хрестова викрутка 1/2
11. ножиці
12. багатофункціональний гачок
13. пилка по дереву
14-17. рибочистка з інструментом для діставання рибальських снастей + лінійка (в см) та лінійка (в дюймах)
18-21. пилочка для нігтів з металевим напилком, очищувачем для нігтів та пилкою для металу
22. окрема плоска викрутка 2,5 мм
23. невелике долото 4 мм
24-26. плоскогубці з кусачками та інструментом для обтиску дроту.
27. збільшувальне скло
28. міні викрутка (у штопорі)
29. пінцет
30. зубочистка
31. кільце для ключів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 185 г |
| Довжина | 91 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Срібляста |
| Конфігурація | Пилка для нігтів, Лінійка, Викрутка, Консервний ніж, Пінцет, Шило, Пила по металу, Вантажний гак, Кусачки, Ножиці, Щипці для зняття ізоляції, Відкривачка для пляшок, Збільшувальне скло, Напилок, Зубочистка, Карабін, Пасатижі, Пила по дереву, Ніж |
| Кількість інструментів | 31 шт. |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі, Ніж |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.6794.T7 |
- Ціна: 6 228,80 ₴






