вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-14%6 днів
Мультитул Складаний ніж 91 мм Victorinox Companion New York Style, 16 функцій, сірий (1.3909.E223)
- Готово до відправки
- Код: 1.3909.E223
5 107 ₴
4 392,02 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Складаний ніж 91 мм Victorinox Companion New York Style, 16 функцій, сірий (1.3909.E223)
Зустрічайте колекцію VICTORIOX Live to Explore Collection (Живи, щоб дослідити)
Колекція складається з трьох свіжих стилів:
Paris Style - поєднує в собі романтику та культуру
Sydney Style - уособлює енергію та азарт
New York Style – відображає міську елегантність.
У колекцію Live To Explore увійшли багатофункціональні ножі Companion 91 мм, ножі-брелоки Classic SD 58 мм, багатофункціональні швейцарські картки Swiss Card Classic, а також стильні аксесуари (нашийні шнурки та кільця-брелоки для ключів)
Набір функцій та інструментів ножа Victorinox Companion:
- Велике лезо
- Пилочка для нігтів з:
- -загостренням для чищення нігтів
- Ножиці
- Штопор
- Різак для упаковок/коробок з:
- -малою плоскою викруткою 3 мм (підходить для гвинта з хрестоподібним шліцом)
- Відкривачка для пляшок з:
- -Плоский викруткою 6 мм
- -Інструментом для зняття ізоляції
- Шило, кернер
- Багатофункціональний гачок
- Кулькова ручка
- Пінцет
- Зубочистка
- Кільце для ключів
У комплекті сірий наший шнурок Victorinox Neck Cord 4.1896.E (з карабіном та підвіскою у вигляді хреста та щита). Поставляється в красивій картонній упаковці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 82 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Сірий |
| Конфігурація | Вантажний гак, Ніж, Карабін, Пилка для нігтів, Пінцет, Викрутка, Ножиці, Кулькова ручка, Штопор, Відкривачка для пляшок, Шило, Зубочистка |
| Кількість інструментів | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3909.E223 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 392,02 ₴








