
Сумка-візок господарська на колесах для покупок Rolser Big Polar 2 Negro (BIG001-1023) Цілісна рама Іспанія 931439
- Немає в наявності
- Код: 931439
4 200 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сумка-візок Rolser Big Polar 2 Negro (BIG001-1023) цілісна рама
Артикул: 931439
Сумка-візок Rolser Big Polar 2 Negro (BIG001-1023) - це сучасний та функціональний візок для покупок, розроблений для полегшення транспортування товарів. Вона оснащена легкою алюмінієвою рамою і двома великими колесами, що забезпечують плавне пересування по різних поверхнях. Також є зовнішня та внутрішня кишеня. Максимальне навантаження становить 40 кг, проте рекомендується не перевищувати 25 кг для оптимального використання. Сумка кріпиться до рами за допомогою текстильної липучки, що дозволяє легко знімати та чистити її
Завдяки поєднанню міцності, місткості та ергономічного дизайну це чудовий вибір для комфортного шопінгу.
Особливості:
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж з рекомендованою вагою 25 кг. Максимальна вага вантажу до 40 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Розміри сумки : 33 x 19 x 71 см.
- Об`єм сумки : 44 л.
- Розміри у відкритому вигляді : 41 x 35 x 104 см.
- Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
Характеристики
- Бренд Rolser
- Тип Сумки-візки
- Об'єм 44 л
- Матеріал Polyester 400D PVC
- Колір Negro
- Вес 2,3 кг
- Розміри 41 x 32 x 104 см
- Розміри сумки без шасі 33 x 19 x 71см
- Вес в упаковці 2,1 кг.
- Габарити упаковки 44 х 21 х 110 см
- Країна-виробник товару Іспанія
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 12 місяців
- EAN код 8420812006441
Всесвітньо відомий іспанський виробник Rolser в 2021 році відсвяткував свій 55-річний ювілей. Починаючи з 1966 року, компанія виробляє надійні та стильні господарські сумки-візки. Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії, що дозволяє підтримувати якість вироблених товарів на максимально високому рівні. Rolser отримав одні з найпрестижніших сертифікатів, які гарантують якість всіх своїх продуктів та внутрішніх процесів. Керівництво компанії Rolser зробило ставку на дизайн та якість виробів, які покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури. Постійна участь у найпрестижніших профільних виставках в Європі та США сприяє розвитку та вдосконаленню зворотнього зв'язку безпосередньо зі споживачем. Іспанці говорять: "Rolser - яскрава перлина в світі шопінгу".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 2100 г |
| Висота | 1040 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 320 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 44 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 17 см |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
- Ціна: 4 200 ₴






