-6%Холодильник (286 л) Grunhelm BRH-N186М60-W двокамерний, нижня морозильна камера 127628
- Готово до відправки
- Код: 127628
19 228 ₴
18 074 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Холодильник Grunhelm BRH-N186М60-W
Ціна вказана без урахування доставки. Доставка по Україні Новою Поштою за тарифами оператора. Орієнтовна вартість доставки в середньому 1500 грн.
Доставка по м. Києву та Київській облаті 150 грн (доставку по області уточнюйте у менеджера)
Grunhelm BRM-L188M60-W - двокамерний холодильник класу А+, з високим класом енергоефективності та загальним об'ємом 286 л. Морозильна камера на 76 л знаходиться знизу та оснащена 3 ящиками. У холодильній камері 4 полиці, кошик для овочів та фруктів, у двері 3 полиці. Холодильник виконаний із якісної сталі з покриттям проти відбитків пальців, його легко мити і він простий у обслуговуванні. У холодильнику Grunhelm встановлено систему No-frost. Холодильник не потребує розморожування.
- Тип холодоагенту R600A
- Теплоізоляція циклопентанова
- Енергоспоживання 0,745 кВт/24 г
- Захист від ураження електрострумом клас I
Характеристики:
- Вид холодильника Окремостоячий
- Загальний корисний об'єм холодильника 286 л
- Корисний об'єм холодильної камери 210 л
- Корисний об'єм морозильної камери 76 л
- Клас енергоспоживання A+
- Система охолодження холодильної камери No Frost
- Система охолодження морозильної камери No Frost
- Тип компресора Звичайний
- Кількість компресорів 1
- Захист від стрибків напруги Ні
- Тип управління Механічне
- Перенавішування дверей Ні
- Наявність двох камер Так
- Холодильне відділення Так
- Матеріал полиць Загартоване скло з білим профілем
- Морозильне відділення Так
- Потужність заморожування 3,5 кг/добу
- Ширина 60 см
- Висота 186 см
- Глибина 60,5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 193,9 х 65 х 63,5 см
- Вага 57 кг
- Вага в упаковці, кг 62
- Рівень шуму, дБ 40 дБ
- Кліматичний клас N/ST
- Автономне збереження холоду До 13,5 годин
- Колір виробника Білий
- Енергоспоживання, (кВт/рік) 272 кВт/рік
- Енергоспоживання, (кВтг/добу) 0,745 кВтг/добу
- Комплектація: Холодильник, Інструкція
- Країна виробництва Китай
- Гарантійний термін 3 роки
- Гарантія на компресор 10 років
- Бренд Grunhelm (Україна)
- Країна виробник Китай
Grunhelm - український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну та функціональну побутову техніку.
Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію та для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun та ін.) Гарантія якості та надійності, сервісне обслуговування європейського рівня – важливі складові роботи компанії. Grunhelm завжди на боці українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm, проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
Придбати продукцію Grunhelm можна онлайн або замовивши за телефоном 063-889-80-88, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить покупку та обслуговування зручними. Як український бренд, який понад 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам українського споживача - внутрішній відділ розробок Grunhelm розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
Завдяки цьому Grunhelm відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг керувати своїм побутом на рівні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Загальний об`єм | 286 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 76 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 186 мм |
| Глибина | 60.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Дисплей | Ні |
| Енергоспоживання | 272 кВт/год |
| Кількість дверей | 2 |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Потужність заморожування | 3.5 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
- Ціна: 18 074 ₴










