
Валіза середній Gabol Escape (M) Azul (124146-003) 931346 ABS-пластик
- Немає в наявності
- Код: 931346
3 800 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Валіза Gabol Escape (M) Azul (124146-003)
Артикул: 931346
Валіза Gabol Escape (M) Azul (124146-003) cтворена для стильного комфорту під час подорожей. Вона виконана з міцного і довговічного матеріалу - ABS-пластику. Внутрішній об’єм розділений перегородкою на два відділення та має ремені для фіксації речей усередині. Валіза легка, маневрова та зручна для транспортування.
Валіза оснащена чотирма колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Система передбачає рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що своєю чергою сприяє плавному руху та маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Колеса виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU). Відмінною особливістю коліс із TPU матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею. Завдяки стійкості до стирання, матеріал коліс відрізняється тривалим терміном експлуатації.
Особливості:
- Відповідають регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.
- Збільшення об єму до 80,5 літрів.
- Вбудований кодовий замок із функцією митного огляду TSA.
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка з фіксатором на два положення..
- Бокова ручка для перенесення у горизонтальному положенні.
- Валіза розділена перегородкою на блискавці на два основних відділення, перегородка має кишеню на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
- Матеріал валізи підвищеної міцності до ударів та деформацій гарантує тривале використання і відмінний зовнішній вигляд.
Характеристики
- Бренд Gabol
- Тип валізи
- Розмір Середній (51 - 89 л)
- Об'єм, л 72
- Матеріал корпусу ABS-пластик
- З висувною ручкою
- На 4-х колесах
- З кодовим замком
- Колір Azul
- Габарити 66,5 x 48 x 28-31 см
- Корпус Жорсткий
- Категорія Чоловічі
- Вес 4,1 кг
- Вес в упаковці 4,4 кг.
- Габарити упаковки 69 x 50 x 32 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 12 місяців
- EAN код 8425126244336
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 66.5 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 72 л |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 3 800 ₴










