
Валіза мала Gabol Queens (S) Verde Mint (125022-045) 931363 ручна поклажа
- Немає в наявності
- Код: 931363
3 950 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Валіза Gabol Queens (S) Verde Mint (125022-045)
Артикул: 931363
Валіза Gabol Queens (S) Verde Mint (125022-045) – це більше, ніж просто валіза. Це ваш найкращий помічник для комфортної, безпечної та стильної подорожі. Виготовлена з поліпропілену, матеріалу, відомого своєю легкістю та міцністю. Вона здатна витримати значні випробування і при цьому зберегти ваші речі в ідеальному порядку.
Ця валіза дозволить вам переносити більше речей, не турбуючись про вільний простір. Місткість 42,1 літра з можливістю розширення до 47,9 літра та розмірами, що підходять для ручної поклажі (40 x 54 x 22/25 см). Внутрішня частина розділена перегородкою на два відділення, також є додаткові кишені для максимальної організації речей. Чотириколісна різноспрямована подвійна система коліс забезпечує плавну та маневрову їзду, а вбудований замок TSA захищає ваші речі та полегшує міжнародні поїздки. Крім того, вага всього 2,8 кг.
Особливості:
- Преміальний матеріал - поліпропілен, легкий та міцний.
- Два основних відділення розділені перегородкою, яка має сітчасті кишені на блискавці.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
- Замок TSA - безпека та відповідність міжнародним нормам.
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
- Суперлегка вага: всього 2,8 кг.
- Матеріал валізи підвищеної міцності до ударів та деформацій гарантує тривале використання і відмінний зовнішній вигляд.
Характеристики
- Бренд Gabol
- Тип валізи
- Розмір Маленький (до 50 л)
- Об'єм, л 42
- Матеріал корпусу Поліпропілен
- Особливості З висувною ручкою
- З кодовим замком
- На 4-х колесах
- Ручна поклажа
- Колір Verde Mint
- Габарити 54 x 40 х 22-25 см
- Корпус Жорсткий
- Категорія Жіночі
- Вес 2,8 кг
- Вес в упаковці 2,9 кг.
- Габарити упаковки 56 x 42 x 25 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 12 місяців
- EAN код 8425126251976
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для жінок |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Ручна поклажа |
| Розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 54 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 42 л |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 3 950 ₴










