
Валіза середній Gabol Cloud (M) Turquoise (114046-018) 61л Тканина З зовнішніми карманами, З кодовим замком
- Немає в наявності
- Код: 927046
4 250 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Валіза Gabol Cloud (M) Turquoise (114046-018)
Артикул: 927046
Валіза Gabol Cloud (M) Turquoise (114046-018) одна з найлегших у своєму класі. Модель оснащена кодовим замком TSA системи для підвищення безпеки. Каркас дна легкий та міцний. На фронтальнійній частині розміщено дві кишені на блискавці. Внутрішній простір має одне основне відділення з ременями для фіксації речей. Вона легка, маневрена і зручна для транспортування.
Валіза має чотири колеса з можливістю розвороту на 360°. Конструкція забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури та стирання. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Відмінною особливістю коліс із TPU-матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
- Основне відділення з ременнями для фіксації речей.
- Дві зовнішіх кишені на фронтальній частині валізи.
- Сітчаста кишення на тильній стороні кришки.
- Чотири колеса з термопластичного поліуретану (TPU) обертаються на 360°.
- Кодовий замок із функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики
- Бренд Gabol
- Тип валізи
- Розмір Середній (51 - 89 л)
- Об'єм, л 61
- Матеріал корпусу Тканина
- Особливості З зовнішніми карманами, З висувною ручкою, З кодовим замком, На 4-х колесах
- Колір Turquoise
- Габарити 69 x 42 x 26 см
- Корпус М'який
- Категорія Чоловічі
- Вес 2,7 кг
- Вес в упаковці 3 кг.
- Габарити упаковки 72 x 45 x 29 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 12 місяців
- EAN код 8425126184908
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Текстиль |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 69 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 61 л |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 4 250 ₴










