
Валіза велика Gabol Paradise XP (L) Pink (123347-019) 110л ABS-пластик З кодовим замком, На 4-х колесах
- Немає в наявності
- Код: 931390
4 500 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Валіза Gabol Paradise XP (L) Pink (123347-019)
Артикул: 931390
Колекція валіз Gabol Balance XP виконана з міцного і довговічного матеріалу - ABS пластику, що дуже важливо для валіз, які перевозяться в багажних відділеннях. Внутрішній об’єм розділений перегородкою на два відділення та має ремені для фіксації речей усередині. Валіза легка, маневрова та зручна для транспортування.
Валіза Gabol Paradise XP (L) Pink (123347-019) оснащена чотирма колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Система передбачає рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що своєю чергою сприяє плавному руху та маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Колеса виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU). Матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури. Відмінною особливістю коліс із TPU матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею. Завдяки стійкості до стирання, матеріал коліс відрізняється тривалим терміном експлуатації.
Особливості:
- Відповідають регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
- Функція розширення до 112 літрів.
- Вбудований кодовий замок із функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
- Кутові частини валізи захищені додатковими протиударними накладками.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором на два положення.
- Ручка з гелевою вставкою у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
- Бокова ручка для перенесення у горизонтальному положенні.
- Валіза розділена перегородкою на блискавці на два основних відділення, перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
- Матеріал валізи підвищеної міцності до ударів та деформацій гарантує тривале використання і відмінний зовнішній вигляд.
Характеристики
- Бренд Gabol
- Тип валізи
- Розмір Гігант (понад 100 л)
- Об'єм, л 110
- Матеріал корпусу ABS-пластик
- Особливості З висувною ручкою, З кодовим замком, На 4-х колесах
- Колір Pink
- Габарити 77 x 54 x 29-32,5 см
- Корпус Жорсткий
- Категорія Жіночі
- Вес 4,6 кг
- Вес в упаковці 5,1 кг.
- Габарити упаковки 80 х 58 х 35 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 12 місяців
- Штрихкод 8425126236843
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для жінок |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Гігант |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 77 см |
| Глибина | 29 см |
| Об`єм | 110 л |
| Ширина | 54 см |
- Ціна: 4 500 ₴










