
Валіза велика Gabol Brooklyn (L) Plata (123947-022) (109-119л) С кодовым замком, На 4-х колесах Полипропилен
- Немає в наявності
- Код: 931368
5 500 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Валіза Gabol Brooklyn (L) Plata (123947-022)
Артикул: 931368
Валіза Gabol Brooklyn (L) Plata (123947-022) втілює в собі легкість і надійність, а мінімалістичний та сучасний дизайн надають їй винятковості. Корпус валіз серії Brooklyn виготовлений із поліпропілену. Цей матеріал поєднує в собі максимальну легкість, стійкість до деформацій, вигоряння та механічних пошкоджень. Внутрішній простір розділений на два відділення перегородкою, яка має кишеню на блискавці. Завдяки функції розширення можливо збільшити обʼєм валізи до 119,6 літрів та розмістити ще більше необхідних речей. Валіза оснащена чотирма здвоєними колесами з можливістю розвороту на 360°. Конструкція забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури та стирання. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Відмінною особливістю коліс із TPU-матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
- Відповідає регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Чотири здвоєних колеса із термопластичного поліуретану (TPU) обертаються на 360°.
- Клапан розширення дозволяє збільшити об'єм до 119,6 літрів.
- Вбудований кодовий замок TSA (Transportation Security Administration).
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором у двох положеннях.
- Ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Валіза розділена на два основних відділення перегородкою, яка має кишеню на блискавці.
- Корпус валізи має підвищену міцність до ударів та деформацій, що гарантує тривале використання та відмінний зовнішній вигляд.
Характеристики
- Бренд Gabol
- Тип Чемоданы
- Размер Гигант (свыше 100 л)
- Объем, л 109
- Материал корпуса Полипропилен
- Особенности С выдвижной ручкой, С кодовым замком, На 4-х колесах
- Цвет Plata
- Габариты 77 x 51 x 31-34 см.
- Корпус Жесткий
- Категория Мужские
- Вес 4,5 кг
- Вес в упаковке 5,1 кг.
- Габариты упаковки 80 х 55 х 34 см
- Страна-производитель товара Китай
- Страна регистрации бренда Испания
- Гарантия 12 месяцев
- EAN код 8425126251075
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість відділень | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 5 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Гігант |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 77 см |
| Глибина | 31 см |
| Об`єм | 109 л |
| Ширина | 51 см |
- Ціна: 5 500 ₴










