вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-14%6 днів
Мультитул Швейцарський складаний ніж Victorinox Huntsman (1.3715.3) Чорний 91 мм 18 функцій Swiss Made original
- Готово до відправки
- Код: 1.3715.3
3 435 ₴
2 954,10 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Складаний ніж Victorinox Huntsman Plus 1.3715.3
Складаний ніж Victorinox Huntsman 1.3715.3 допоможе вирішити найрізноманітніші побутові проблеми. Має великі можливості завдяки своїм функціям.
Victorinox HUNTSMAN (чорний) – кишеньковий ніж 91 мм у розширеній комплектації на 18 функцій. Huntsman – швейцарський армійський ніж із солідним функціоналом для виконання великого спектру робіт. Містить два дуже гострі леза різної довжини, зручні ножиці як для швидкого манікюру, так і обрізки ниток, якісну пилку по дереву. Відкривачки (для пляшок та консервів) доповнені плоскими викрутками на кінці. Багатозадачний гачок, штопор з маленькою викруткою та шило. У накладках ви знайдете не менш корисний набір пристосувань, а сталеве кільце дозволить прикріпити ніж до ланцюжка або темляка. Всі інструменти гарантують бездоганну роботу та не люфлять.
Висока якість матеріалів та складання робить кишеньковий ніж Вікторінокс довговічним, точним та неймовірно продуктивним. Ріжучі краї довго залишаються дуже гострими. Фірмова нержавіюча сталь має високі показники стійкості до корозії та деформації.
Список функцій - 18:
- велике лезо
- мале лезо
- штопор
- ніж для консервів
- з малою плоскою викруткою 3 мм
- відкривачка для пляшок
- з великою плоскою викруткою 6 мм
- із інструментом для зняття ізоляції
- шило з розгорткою та відворотом для шиття
- ножиці
- пилка по дереву
- багатофункціональний гачок
- кільце для підвісу або темляка
- пінцет
- зубочистка
- кулькова ручка
- міні-викрутка 1,5 мм
- шпилька
Характеристики:
- Кількість функцій: 18
- Довжина у складеному вигляді: 91 мм.
- Довжина леза: 70 мм
- Ширина у складеному вигляді: 26 мм
- Товщина: 21 мм
- Вес: 100 г
- Колір: червоний
- Тип замку: Slip-joint
- Матеріал рукояті/накладок: целідор/ABS-пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 100 г |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Чорний |
| Конфігурація | Вантажний гак, Ніж, Карабін, Пінцет, Викрутка, Консервний ніж, Ножиці, Кулькова ручка, Штопор, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Шило, Зубочистка |
| Кількість інструментів | 18 шт. |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Брелок |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3715.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 954,10 ₴








