вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-14%6 днів
Мультитул Швейцарський складаний ніж Victorinox Huntsman Army Піксель з червоним логотипом (1.3713.3.W3941p Swiss Made original
- Готово до відправки
- Код: 1.3713.3.W3941p
3 417 ₴
2 938,62 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Складаний ніж Victorinox Huntsman Army Піксель з червоним логотипом (1.3713.3.W3941p)
Ніж Victorinox Huntsman Ukraine входить у спеціальну патріотичну серію. Такий ніж підійде для справжніх прихильників патріотизму та національного духу. Отримати такий ніж у подарунок буде приємно також поціновувачу якісного клинка та справжньої швейцарської якості.
Список функцій - 15:
•велике лезо
• мале лезо
• штопор
• ніж для консервів
•з малою плоскою викруткою 3 мм
•відкривачка для пляшок
•з великою плоскою викруткою 6 мм
•з інструментом для зняття ізоляції
• шило з розгорткою та відворотом для шиття
• ножиці
•пилка по дереву
• багатофункціональний гачок
• кільце для підвісу або темляка
•пінцет
• зубочистка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 97 г |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Зелений |
| Конфігурація | Вантажний гак, Ніж, Карабін, Викрутка, Консервний ніж, Ножиці, Пінцет, Штопор, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Шило, Зубочистка |
| Кількість інструментів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Брелок |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3713.3_W3941p |
| Бренд | Victorinox |
| Вид | Швейцарські |
| Довжина клинка | 91 |
| Матеріал рукояті | Пластик |
| Піхви/чохол | Немає |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Тип | Складні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 938,62 ₴




